Putinas pasirodė per Velykų pamaldas: tęsdamas ukrainiečių žudymą uždegė žvakutę už taiką

Naujienos

Vladimiras Putinas sekmadienio vakarą atvyko į Velykų pamaldas Kristaus Išganytojo katedroje Maskvoje. Išvakarėse Rusija paleido apie dešimt raketų į Ukrainos uostą Odesą, kelioms iš jų pataikius į gyvenamąjį namą žuvo bent 6 civiliai, įskaitant 3 mėn. kūdikį.

V. Putinas kasmet dalyvauja Velykų pamaldose, pagal stačiatikių tradicijas vykstančių naktį.

Savo ruožtu Maskvos ir visos Rusijos patriarchas Kirilas pasveikino stačiatikius su Velykomis, ragindamas „melstis už taiką ir parodyti tikrą meilę savo artimui“. Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas ir Kremliaus statytinis paragino tikinčiuosius melsti Dievo taikos, kad „visos kančios būtų įveiktos ir dieviška malone užgytų susiskaldymo žaizdos“.

Vasario 24-ąją Rusija pradėjo karo veiksmus Ukrainoje (pačioje Rusijoje tai vadinama „spec. operacija“) kurių metu jau žuvo daugiau nei 2 tūkst. civilių ir dešimtys tūkstančių karių. Šią savaitę Kremlius paskelbė apie „antrąjį etapą“, kurio metu bus siekiama užimti rytines ir pietines Ukrainos teritorijos dalis.

Šeštadienį buvo paskelbta apie smūgį raketomis Odesoje – Rusijos teigimu, buvo taikytasi į Ukrainos kariuomenės sandėlius. Mažiausiai dvi raketos pataikė į gyvenamuosius namus. Žuvo bent 6 civiliai gyventojai, įskaitant 3 mėn. kūdikį.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!