Putino atstovo Peskovo dukra sprogsta iš pykčio: negali panelė keliauti

Naujienos

Elizaveta Peskova, Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo dukra, sankcijas prieš jos šeimą pavadino „visiškai nesąžiningomis ir nepagrįstomis“ – mergina daugiau nebegalės keliauti.

Putino atstovo spaudai dukra „nusiminusi“ dėl tarptautinių kelionių sankcijų, nes nebegalės atostogauti.

24 metų Elizaveta Peskova, Dmitrijaus Peskovo dukra, telefonu „Business Insider“ praėjusį penktadienį sakė, kad jos šeimai pritaikytos sankcijos finansiškai jai nepakenkė, bet yra „visiškai nesąžiningos ir nepagrįstos“.

Mergina taip pat skundėsi, kad nebegalės keliauti po pasaulį, ir sakė: „Esu nusiminusi, nes norėčiau keliauti, man labai patinka kitos kultūros“.

Ji taip pat sakėsi esanti nustebusi, kad sankcijos apskritai yra pritaikytos jai: „Labai nustebau, nes keista pritaikyti sankcijas 24 metų amžiaus žmogui, nesusijusiam su situacija“.

Įsteigė komunikacijos kompaniją

E. Peskova yra įsteigusi komunikacijos kompaniją ir yra istorinio fondo direktorė. Ji taip pat turi tarptautinių santykių magistro laipsnį. Tiksliai nežinoma, kiek ji šiuo metu turi pinigų, bet jos Instagramo paskyroje su 250 000 sekėjų ji nuolat dalinasi prabangaus gyvenimo akimirkomis.

Vasario pradžioje publikuotame įraše ji atskleidė, kad ir pati turi politinių ambicijų, pozuodama su dviem vyrais priešais Putino portretą.

Įrašo tekstas buvo toks: „Nuotolinio darbo didelis pliusas yra tai, kad turi daugiau laiko savo projektams ir hobiams. Dabar ruošiame didelį istorinio, kultūrinio, diplomatinio ir politinio pobūdžio projektą“.

E. Peskovos interviu pasirodė netrukus po to, kai jos 54 metų amžiaus tėvas CNN žurnalistei Christiane Amanpour patvirtino, kad jei Rusijai kils grėsmė, bus panaudoti branduoliniai ginklai.

Paklaustas apie tai, kokiu atveju Putinas panaudotų Rusijos turimus branduolinius ginklus, D. Peskovas atsakė: „Jei tai būtų egzistencinė grėsmė mūsų šaliai, tuomet taip gali atsitikti“.

Jis taip pat kelis kartus iš eilės negalėjo paneigti, kad Rusija galėtų panaudoti branduolinius ginklus karo Ukrainoje metu.

Tuo tarpu Rusijos pajėgos ir toliau bombarduoja civilinę infrastruktūrą, Rusijos invazijai vis labiau stringant, susidūrus su narsia ukrainiečių gynyba.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!