Putino meiluže Kabaeva: jos žiedas užminė mįslę pora seniai susituokusi?

Naujienos

Kai garsi Rusijos gimnastė Alina Kabaeva dar 2016 metais pasirodė viešumoje mūvėdama vestuvinį žiedą, jau tuomet ėmė sklisti kalbos – nejaugi Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi slaptą šeimą? Gimnastė vestuvinį žiedą mūvi iki šiol, o viešumoje netyla kalbos, kad būtent ji augina keturis Putino vaikus.

Buvusi Rusijos gimnastė, kuri, kalbama, yra slapta Vladimiro Putino žmona, pirmą kartą pasirodė viešumoje su dviem vaikais 2016 metais, praneša dailymail.co.uk

38 metų Alina Kabaeva, kuri su Rusijos prezidentu buvo siejama dar 2008 metais, 2016 metais atsivedė du mažus berniukus į čiuožimo šou Maskvos Megasport arenoje.

Tuomet vienas liudininkas pasakojo, kad žavingoji olimpietė mūvėjo vestuvinį žiedą, kurį bandė paslėpti nuo kamerų. Dabar jau 69 metų sulaukęs Putinas, kuris 2013 metais paskelbė besiskiriantis su žmona Liudmila, nuolat atsisako kalbėti apie savo privatų gyvenimą.

Kabaeva, aukso medalio laimėtoja ritminės gimnastikos srityje, neigia turėjusi ryšius su Rusijos prezidentu, tačiau spėlionės tęsiasi.

Nepatvirtino, kad berniukai yra jos vaikai

Kabajevos ir dviejų berniukų nuotraukos darytos 2016 metais vykusių Rusijos parlamento rinkimų išvakarėse, kuriuos laimėjo V. Putino įkurta partija „Vieningoji Rusija“.

Elegantišku kreminiu paltu bei dailiai išsiuvinėta juoda suknele pasipuošusi Kabaeva ir berniukai nusifotografavo su pasaulio dailiojo čiuožimo čempionu Jevgenijumi Pliuščenka ir legendiniu gimnastu Aleksejumi Nemovu.

„Ar supranti, kas yra tie žmonės, šalia kurių stovi? Didžiuokis tuo“, – sakė ji vienam iš jų, tuomet buvo rašoma laikraštyje „Moskovskyj Komsomolets“.

Laikraštis nenurodė, ar šie berniukai susiję su Kabaeva, kurios privatus gyvenimas laikomas „visiškai slaptu reikalu“. Ji retai matoma viešumoje, bet kai pasirodo, buvusią gimnastę lydi būrys, kaip manoma, vyriausybės asmens sargybinių.

Pasirodė mūvėdama vestuvinį žiedą

Kalbos apie Putino ir Kabaevos santykius prasidėjo 2008 metais, kai apie tai pranešė žiniasklaidos magnato ir buvusio KGB šnipo Aleksandro Lebedevo vadovaujamas Maskvos laikraštis.

Sklido gandai, kad Kabaeva buvo nėščia, kai dalyvavo mergaičių gimnastikos varžybose Maskvoje vilkėdama laisvą raudoną suknelę, kuri, regis, slėpė nėščiosios pilvuką.

Rusijos žiniasklaida teigė, kad su suknele ji atrodė šiek tiek priaugusi „antsvorio“ ir „vyresnė“, o tai visiškai neįprastas jai stilius. Tų pačių metų rudenį Kabaeva pirmą kartą buvo pastebėta mūvinti žiedą ant dešinės rankos.

„Renginio svečius sužavėjo ne tik dailus, šiuo metu puikios formos sportininkės kūnas, bet ir žiedas ant piršto“, – rašo „Russian Cosmopolitan“. Kremlius tuomet atsisakė komentuoti šią informaciją.

Didžioji dalis Rusijos žiniasklaidos atsisako spėlioti apie privatų Putino gyvenimą, o prezidentas apgailestavo dėl žurnalistų, kišančių savo „smailias nosis“ į kitų gyvenimus, bei jų „erotines fantazijas“.

Pasitraukė iš televizijos, nes buvo nėščia?

Tų metų liepą laikraštis „Sobesednik“ teigė, kad Kabajeva pasitraukė iš televizijos transliuojamo čiuožimo šou, nes buvo nėščia. Pranešimas greitai dingo iš tinklo.

Kai kurie jos interviu sukėlė įtarimų, kad ji romantiškai susijusi su Putinu. Kabaeva, kurią kai kas praminė „Rusijos pirmąja meiluže“, sakė sutikusi vyrą, kurį „labai myli“, bet atsisakė jį įvardinti.

Ji tęsė: „Kartais jautiesi tokia laiminga, kad net bijai“.

Rusijos prezidentas anksčiau yra aiškiai pasakęs: „Aš turiu privatų gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis… jį reikia gerbti“.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!