Putino pasirodymas viešumoje sukėlė įtarimų: sėdėjo užsiklojęs antklodę per pergalės dienos minėjime Maskvoje

Naujienos

Šiandien Pergalės dienos minėjime Maskvoje, kaip įtariama, Vladimiras Putinas vaikščiojo šlubuodamas ir sėdėjo kojas užsiklojęs antklode, kas sukėlė naujų abejonių dėl jo sveikatos būklės.

69 metų Rusijos lyderis dalyvavo renginyje, skirtame nacistinės Vokietijos pasidavimui 1945 m. ir pasakė kalbą, kurioje pabrėžė Rusios jėgą ir karinę galią, nepaisant nesėkmių Ukrainoje.

Sukėlė naujų įtarimų bangą

Tam tikrais minėjimo momentais – taip pat ir tada, kai jis nulipo nuo pakylos ir nuėjo prie Nežinomo kareivio kapo padėti vainiko – Putinas ėjo sunkiu žingsniu, tarsi bandydamas užmaskuoti šlubavimą, praneša dailymail.co.uk.

Per patį paradą jis pastebėtas sėdintis su sunkia antklode ant kelių, nepaisant to, kad alink jį sėdėjo senyvo amžiaus karo veteranai, kuriems antklodžių ant kojų neprireikė.

Paėmus visus šiuos pastebėtus vaizdus atskirai, būtų lengvai juos atmesti, tačiau žvelgiant į bendrą vaizdą ir tai, kas vyko parado metu, tikrai neužgesins gandų dėl Putino sveikatos problemų.

Prieš dvejus metus prieš jam nusprendus veržtis į Ukrainą, pasklido gandai apie Putino sveikatą, įskaitant ir tokius, kad jam buvo atlikta vėžio operacija.

Valerijus Solovejus, politikos analitikas ir garsus Putino kritikas, dar 2020 m. pabaigoje ėmė skleisti tokius gandus, taip pat užsiminė, kad V. Putinas serga Parkinsono liga.

Gandai įgavo tokį pagreitį, kad Kremlius buvo priverstas prabilti ir juos paneigti, o Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas tvirtino, kad Rusijos lyderio sveikata yra „puiki“, o bet kokie gandai buvo „visiška nesąmonė“.

Tačiau gandai ir toliau sklido ir sustiprėjo nuo karo Ukrainoje pradžios, o kritikai teigia, kad V. Putinas atrodo itin prastai savo kalbose televizijai, o jo veidas pastebimai paburkęs.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!