Raskevičius: kviečiu Širinskienę išgerti kavos – galbūt aš ją pamokysiu

Naujienos

Lietuvoje daugybės atgarsių sulaukęs Partnerystės projektas lieka Seime. Tai nusprendė politikų dauguma, nors balsuojant audrų išties netrūko. Vienas kitą per dantį patraukė ir LNK kalbinti Seimo nariai Agnė Širinskienė bei Tomas Vytautas Raskevičius.

„Viena vertus, akivaizdu, kad valdančioji koalicija yra išgelbėta ir po didelio šantažo bei rankų laužymo net ir krikdemai nesugebėjo balsuoti, nors Seimo posėdžių salėje sėdėjo. Kita žinia, dėl kurios turėtų labai sunerimti kolega T. V. Raskevičius, yra ta, kad akivaizdu, jog net po tokio rankų laužymo, 71 balso, reikalingo priimti įstatymo projektui, Seime šiuo metu nėra. Bijau, kad surinkti 71 balsą, kada yra taip bendraujama su Hitlerio ir visokių Rusijos propagandistų citatomis su opozicija, tikrai nebus labai lengva“, – sakė A. Širinskienė.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

Į A. Širinskienės komentarus atsakė pats T. V. Raskevičius.

A. Širinskienė, brėždama tokį liūdną scenarijų, slepia paprastą detalę, kad ji yra pati didžiausia kiršintoja ir manipuliatorė šioje vietoje.

„Norėčiau pasveikinti Lietuvos žmones, kad A. Širinskienei nepavyko suformuoti alternatyvios valdančiosios daugumos, nebuvo pritarta jos siūlymui išbraukti Partnerystės įstatymą iš pavasario sesijos darbų programos. Iš tiesų, A. Širinskienė, brėždama tokį liūdną scenarijų, slepia paprastą detalę, kad ji yra pati didžiausia kiršintoja ir manipuliatorė šioje vietoje. Ji net tris kartus registravo pasiūlymą iš Laisvės frakcijos siūlomos darbotvarkės išbraukti Partnerystės įstatymą ir visus tris kartus praleido svarbią detalę, kad tas įstatymo projektas buvo ne tik prie Laisvės frakcijos darbotvarkės įrašytas, bet ir prie Žmogaus teisių komiteto“, – teigė jis.

„Aš gera valia kviečiu A. Širinskienę į Žmogaus teisių komitetą išgerti kavos ir galbūt aš ją pamokysiu, kad yra tokia gera funkcija klaviatūroje kaip Ctrl+F, kuri padeda dokumente surasti tos pačios šaknies žodžius. Panašu, kad daug aistrų buvo sudeginta visiškai tuščioje vietoje, nes ir pritarus A. Širinskienės pasiūlymui, Partnerystės įstatymas būtų likęs Seimo pavasario sesijos darbų programoje“, – kalbėjo T. V. Raskevičius.

A. Širinskienė atsakė, kad kavos mielai išgertų.

„Bet praktika rodo, kad kolega labiau linkęs registruoti projektus ir skubos tvarka kitą dieną juos pabandyti „prastumti“. Patirtis rodo, kad nėra taip lengva „prastumti“ projektus, kurie yra kontroversiški, kurie daromi skubos tvarka, kur nėra tariamasi ar diskutuojama su opozicija“, – rėžė ji.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!