Raukšlėtas kaklas, suglebusios rankos ir laisvi klubai praeityje! Ši priemonė nuliūdins plastikos chirurgus

Raukšlėtas kaklas, suglebusios rankos ir laisvi klubai praeityje! Ši priemonė nuliūdins plastikos chirurgus Receptai

Prarastas elastingumas, sustingusi rankų, kaklo, pilvo ir klubų oda – dažnas reiškinys moterims po 45 metų. Aistra dietoms, staigus svorio kritimas, hormoniniai sutrikimai – visa tai daro įtaką odos būklei, nes su amžiumi ląstelės nebegali atsigauti taip greitai, kaip anksčiau.

Nepaisant to, yra įrankis, kuris, reguliariai naudojant, gali stangrinti odą ir atkurti jos elastingumą.

Namų liftas

Kamparo aliejus yra populiari ir efektyvi odos ir plaukų priežiūros priemonė. Jis naudojamas atsikratyti spuogų, pašalinti randus, išlyginti raukšles ir pagreitinti plaukų augimą. Dėl turtingos sudėties ir gebėjimo paskatinti ląsteles atsinaujinti, šis produktas daro puikų poveikį kūno įvyniojimams, norint numesti svorio ir stangrinti odą.

Dėmesio! Kamparo aliejaus negali vartoti pacientai, sergantys epilepsija ir kenčiantys nuo padidėjusio jautrumo vaistui.

Kava (tiksliau, kofeinas) yra ištikimas padėjėjas tiems, kurių oda prarado elastingumą ir pradėjo senėti. Tai aktyvina medžiagų apykaitos procesus, stiprina, gerina odos elastingumą. Apsaugo odos vėžį. jų rūšys, turinčios unikalių savybių, būdingų kiekvienai: balta, mėlyna, žalia, rožinė, raudona, juoda … Visi turi ryškų traukos efektą, tačiau mėlyna ir juoda spalvos yra tinkamiausios norint sumažinti tūrį. Už mažus pinigus molio galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje.

Ingredientai

  • 2 šaukštai. l kavos tirščiai
  • 0,5–1 šaukštelis kamparo aliejus
  • 2 šaukštai. l kosmetinis molis

Paruošimas ir naudojimas

  1. Atskieskite molį vandeniu pagal instrukcijas ant pakuotės. Tai turėtų pasirodyti masė su tirštos grietinės konsistencija.
  2. Įpilkite kavos tirščių ir kamparo aliejaus, sumaišykite. Kamparo kiekis yra individualus ir priklauso nuo odos jautrumo. Geriau pradėti nuo 0,5 šaukštelio.

Tepkite mišinį ant probleminių sričių odos, apvyniokite kūną lipnia plėvele, uždėkite kažką sandariai, kad būtų šiluminis efektas. Laikykite įvyniojimą 30–40 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite maitinamuoju kremu.

10 tokių įvyniojimų (2–3 per savaitę) kursas padės žymiai stangrinti odą. Poveikis bus matomas jau po pirmosios procedūros: nekenčiamas trapumas išnyks, o atstačius drėgmės balansą oda taps lygi ir elastinga.

Reklama