Reikalinga skubi žmonių pagalba: prašo atsiliepti žinančius šią moterį

Naujienos

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl investicinio sukčiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 3 d.), rašoma policijos pranešime žiniasklaidai.

Į sostinės policiją kreipėsi vienas dėl tariamo investavimo nukentėjęs asmuo. Jis paaiškino, kad buvo įtikintas investuoti į tai, kas turi didelę grįžtamąją vertę – virtualią valiutą, naftą, įmonių akcijas ir kt. Taip pat buvo liepta keliuose bankuose atidaryti sąskaitas ir telefone įsidiegti nuotolinio valdymo programą, o dalį norimų investuoti piniginių lėšų perduoti asmeniui, kuris atvyks į sutartą vietą. Patiklus „investuotojas“ neteko daugiau nei 50 000 eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu įkliuvo moteris, viena iš tų asmenų, kurie atvykdavo paimti tariamai investuojamų pinigų. Sostinės kriminalistai prašo asmenų, atpažinusių šią moterį ar perdavusių jai pinigus, nedelsiant susisiekti su tyrimą atliekančia vyriausiąja tyrėja tel. 8 700 56230.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!