Rusai kalba apie karą su NATO – „Lenkija nori atimti Kaliningradą“ [vaizdo įrašas]

Naujienos

Rusų okupantas papasakojo tėvui, kodėl Rusija kariauja su NATO, painiojo RF miestą su Ukrainos miestu.

„Lenkija irgi nori atimti…”, – naują absurdišką karo priežastį, jog tai greičiausiai bus Kaliningradas, išsakė Rusijos okupantas.

Visą okupanto ir jo tėvo pokalbio pasiklausymą galite pasiklausyti „24 kanalo” įraše.

Kaip pastebėjo rusų kovotojas, kažkas įskrido į netoliese esančią tranšėją, jis rado fragmentą ir pamatė ant jo angliškas raides.

488-ojo pulko rusų karys, kalbėdamas telefonu su tėvu netoli Kremenajos, Luhansko srityje, sakė: „mes kariaujame ne su Ukraina, o su Amerika, su NATO Ukrainoje”, – komentavo jis tėvui.

Po to užpuolikas iškėlė naują versiją, pagal kurią Rusijos Federacija pradėjo plataus masto karą prieš Ukrainą: „Lenkija tikriausiai irgi nori kažką atimti, kažkokią teritoriją. Ji nori užimti Kaliningradą”.

Taip pat pokalbio metu V. Putino karys gyrėsi, kad jie apmėtė Ukrainos gynėjus fosforu. Tuo pačiu jo intonacijoje, kad tai karo nusikaltimas, nebuvo nė šešėlio susirūpinimo.

„Mūsiškiai vis dar meta fosforą. Išdegina, ten 4000 laipsnių. Ši ugnis lėtai krenta žemyn. Net ir tie, kurie ten yra prieglaudoje, visi sudega”.

Jo tėvo atsakymas į tai buvo lakoniškas ir itin tipiškas Rusijos piliečiui: „Taip? Na, per televiziją šito šūdo nerodo”.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!