Rusams tai bus tikra katastrofa – ar Rusija bus perduota į Kinijos rankas? „Tai vyksta jau dabar“

Naujienos

Pasak Rusijos žurnalisto, Kinija netgi bus pasirengusi prisiimti atsakomybę už Rusiją.

Pasibaigus karui Ukrainoje, Rusija gali būti Kinijos įtakoje. Tokią nuomonę interviu „Kanalui 24“ išsakė Rusijos opozicijos žurnalistas, publicistas Andrejus Piontkovskis.

Anot jo, Kinija nori susilpninti Rusijos Federaciją, kad ji nebegalėtų kovoti, ir jai nesvarbu, kas toliau bus valdžioje.

„Rusija iš tikrųjų bus perduota Kinijai. Tai dabar vyksta”, – pabrėžė P. Piontkovskis.

Tai matyti iš visiškos Rusijos Federacijos priklausomybės nuo visų Kinijos technologijų, tiekimo, maisto tiekimo ir kt.

„Jie Maskvoje visada jautėsi kaip euraziečiai, tegul dabar būna tikrais azijiečiais. Kinų bendražygiai spręs, ar paskelbti „Maskvos liaudies respubliką”, ar paskelbti Rusiją jaunesniuoju broliu”, – sakė ekspertas.

Anksčiau buvo prielaida, kad Pekinas išties Maskvai karinės pagalbos ranką, bet kinams tai kėlė baimę, nes grėsė sulaukti panašių sankcijų, kokias Vakarai taiko Rusijos Federacijai. Kaip pranešė „Bloomberg“, Kinija labai bijojo, kad gali nukentėti nuo Vakarų sankcijų, ir teigė, kad jos yra neutralios.

„Kinija nėra „krizės“ šalis ir nenori, kad Kinijai būtų taikomos sankcijos“, – sakė užsienio reikalų ministras Wang Yi.

Kinija pareiškė, kad nesikiš į „Ukrainos konfliktą“. Tačiau jie gali suteikti Rusijai ekonominę pagalbą, nes Maskva yra Pekino prekybos partnerė.

Tokią atsargią Kinijos retoriką Putino režimo agonijos fone, kuriam reikia pagalbos, galima nesunkiai paaiškinti: Pekinas baiminasi dar didesnio akcijų rinkos kritimo ir ekonomikos stagnacijos.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!