Rusija pranešė Ukrainoje žuvusių užsienio kovotojų skaičių – tikslumas tiesiog neįtikėtinas

Naujienos

Rusijos žiniasklaida labai dažnai kartoja, kad ukrainiečių pusėje kovoja „samdiniai“ – gerai apmokami kariai iš užsienio valstybių. Taip Rusijos propaganda bando nuslėpti gėdą, kad rusams sunkiai sekasi kovoti su ukrainiečiais. Tačiau tuo pat metu pabrėžiama, kad daug užsieniečių Ukrainoje jau žuvo.

Penktadienį Rusijos gynybos ministerija paskelbė, kad nuo karo pradžios į Ukrainą atvyko 6956 kovotojai iš 64 valstybių, bet 1956 jau buvo nukauti, o 1779 jau išvyko iš Ukrainos. Iš kur tokie iki vienetų tikslūs skaičiai? Na, matyt, Rusija turi ypatingų šnipų. Arba tuos skaičius išsigalvoja.

Rusija teigia, kad daugiausia karių atvyksta iš Lenkijos. Toliau „samdinių“ šalių lyderių sąraše būtų Rumunija ir Jungtinė Karalystė. Rusijos gynybos ministerija taip pat išskyrė Kanadą, JAV ir Sakartvelą.

Aišku, Rusija teigia, kad užsienio kovotojų skaičius Ukrainoje mažėja, nes Kyjivas patiria vieną nesėkmę po kitos, o kasdieniai įrangos ir žmonių praradimai yra milžiniški.

Rusijai labai nepatinka užsienio kovotojai, bet jei kas ir kariauja su samdiniais, tai Rusija. Skaičiuojama, kad Rusijos pusėje Ukrainoje yra iki 20 tūkstančių samdinių – daugiausia iš privačios „Wagner“ grupės, bet taip pat iš Sirijos ir Libijos.

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!