Rusija sukrėsta: prieš Putiną pasisakęs Rusijos modelis rasta negyva

Naujienos

Rusijos modelis, Vladimirą Putiną pavadinusi psichopatu, prabėgus metams po jos dingimo rasta negyva lagamine. 23 metų Gretta Vedler dingo po to, kai praėjusiais metais internete išreiškė savo nuomonę apie Putiną.

Jos buvęs vaikinas prisipažino dėl jos nužudymo. G. Vedler buvo nužudyta praėjus mėnesiui po to, kai socialiniuose tinkluose prognozavo, kad Rusijos prezidento siekis sustiprinti Rusijos vientisumą baigsis blogai.

Gyvybę atėmė buvęs vaikinas

Buvęs modelio vaikinas Dmitrijus Korovinas, taip pat 23-ejų, prisipažino mirtinai ją pasmaugęs ginčo, kilusio dėl pinigų, metu. Nėra jokių užuominų, kad jos mirtis būtų susijusi su jos požiūriu į Putiną, rašo express.co.uk.

D. Korovinas tardytojams pasakė, kad tris naktis miegojo viešbučio kambaryje su jos negyvu kūnu, kurį įdėjo į lagaminą. Tada jis nuvažiavo į Lipecko sritį Rusijoje ir paliko lagaminą su merginos kūnu automobilio bagažinėje ilgiau nei metams.

Siekdamas, kad jos draugai manytų, jog ji dar gyva, D. Korovinas skelbė nuotraukas ir žinutes modelio socialiniuose tinkluose.

Ukrainiečių tinklaraštininkas Jevgenijus Fosteris, Charkive gyvenantis G. Vedler draugas, turėjo įtarimą ir paskatino Maskvoje esantį bičiulį pranešti apie jos dingimą. Buvo pradėta paieška, kurios metu rastas merginos kūnas.

Vaizdo įraše iš Rusijos tyrimų komiteto matyti, kaip Korovinas tariamai demonstruoja, kaip nužudė modelį ir prisipažįsta dėl jos nužudymo.

Išreiškė nuomonę apie Putiną

Savo įraše apie Putiną M. Vedler sakė: „Atsižvelgiant į tai, kad Putinas vaikystėje buvo žeminamas, jis negalėjo pastovėti už savo dėl savo prastos fizinės formos, nenuostabu, kad baigęs mokyklą jis išvyko ir prisijungė prie KGB.

Tokie žmonės nuo vaikystės yra nedrąsūs ir baugštūs, bijo triukšmo ir tamsos, svetimų žmonių, todėl tokie bruožai kaip atsargumas, santūrumas, bendravimo stoka jų charakteryje išryškėja anksti. Galiu tik daryti prielaidą, mano nuomone, jame matoma aiški psichopatija ar sociopatija.“

Sekėjams ji pasakojo: „Psichopatams svarbu nuolat patirti pilnatvės ir gyvenimo aštrumo jausmą, todėl jie mėgsta riziką, intensyvius išgyvenimus, intensyvų bendravimą, intensyvią veiklą – intensyvų ir dinamišką gyvenimą.

Gal jis tikrai nori sustiprinti Rusijos vientisumą ir nuoširdžiai linki rusams gero. Bet ar jis tikrai gali ką nors dėl to padaryti?“

Jos komentaras, kad Putino siekis sustiprinti Rusijos vientisumą yra itin aktualus šiandien turint omenyje, kad jau mėnesį tęsiasi Rusijos invazija į Ukrainą.

Pastebi Putino psichopatiškus bruožus

Traumų ekspertė anksčiau šį mėnesį express.co.uk pasakojo, kad Rusijos lyderis iš „stebuklingo vaiko“ virto piktybiniu narcizu, kuris bet kokiu būdu siekia būti teisus ir galingas.

Psichologinėse traumose patyrusi terapeutė Caroline Strawso sakė, kad V. Putinas turi „psichopato bruožų“ ir pridūrė, kad jam ne tik trūksta empatijos, bet jis yra žiaurus, be emocijų ar sąžinės graužaties.

Ji sakė: „Jo vyriausybė maitina jo vaikystės traumas, elgdamasi su juo kaip su auksiniu, nusipelniusiu vaiku, suteikdama jam galios valdyti žmones baime. Kaip ir patyčiose, jo vyriausybė jaučiasi saugesnė pateisindama jo smurtą nei stodama prieš jį.“

Nuo Rusijos karo Ukrainoje pradžios vasario 24 dieną žuvo mažiausiai 1 663 civiliai, nors tikroji statistika gali būti daug didesnė. Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūra sako, kad daugiau nei 2,8 mln. Žmonių paliko Ukrainą, ieškodami saugaus prieglobsčio.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!