Rusijos FSB yra slapta antikarinė frakcija: vėl išgelbėjo Zelenskį nuo slapto 25 žudiko būrio, kurį pasiuntė Putinas

Ukraina ??

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis išgyveno dar vieną pasikėsinimą nužudyti, kai policija sulaikė Vladimiro Putino atsiųstą Rusijos mirties būrį.

25 puikiai apmokytų žudikų gauja, siekusi nužudyti Zelenskį ir įsiskverbti į Ukrainos vyriausybės elementus, buvo sučiupta pareigūnų Užhorode prie Slovakijos sienos.

Remiantis Ukrainos kontržvalgybos pranešimais, grupuotę suorganizavo Rusijos slaptosios tarnybos, Putinui didinant pastangas nužudyti didvyrišką Ukrainos lyderį.

Ukrainos naujienų svetainė „Unian“ nurodė, kad žudikai buvo sučiupti tik po to, kai Rusijos slaptosios tarnybos antikarinė frakcija informavo Zelenskio komandą apie būrio buvimo vietą, rašo „Daily Star“. Dar pačioje karo pradžioje ši grupė padėjo likviduoti daugelį Rusijos pasiųstų žudikų.

Pranešama, kad į grupės sąrašą įtraukti kiti taikiniai buvo Ukrainos ministras pirmininkas Denysas Shmyhalas ir prezidento personalo vadovas Andrijus Jermakas.

Prezidentui Zelenskiui nėra naujiena išgyventi pasikėsinimus nužudyti, nes nuo karo pradžios vasario 24 d. jis tariamai išgyveno daugiau nei dešimt jų.

Tačiau kiekvieną kartą žudikai buvo „likviduojami“ „labai galingo žvalgybos ir kontržvalgybos tinklo“ pastangomis.

Šaltinis: technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!