Rusijos generolas: mūsų šalis ruošiasi „didžiuliam kolosaliam karui“ su NATO, paminėjo ir Baltijos šalis – jos sudaro naują aljansą

Naujienos

Kremliaus propagandisto Vladimiro Solovjovo televizijos laidoje buvo siautėjama kaip reikiant – noras pulti NATO išsakytas garsiai ir aiškiai.

Solovjovas teigė, kad jam keista, kad karas Ukrainoje sukėlė tokią „pašėlusią reakciją Vakaruose“. Pasak garsaus Kremliaus propagandisto, nors karas yra intensyvus, pasauliniu mastu jis nėra ypatingas. Kremliaus draugas Solovjovas nemano, kad Rusija be jokios priežasties grąžino karą į Europą ir Vakarai tiesiog nebegali pasitikėti Putinu. Turi būti kokia kita priežastis.

Solovjovas, beje, paminėjo ir Baltijos šalis. Pasak jo, Baltijos šalys kartu su Lenkija ir Jungtine Karalyste, sudaro kažkokį naujovišką aljansą, kuris tiesiogiai įsitrauks į karą, o tada likusi NATO dalis tiesiog seks paskui. Tai, kad NATO įsitraukimas yra neišvengiamas, atrodo ne vienam aukštas pareigas užimančiam rusui. Generolas majoras Andrejus Guruljovas, Valstybės Dūmos narys ir buvęs Rusijos Pietų karinės apygardos vado pavaduotojas, atkreipė dėmesį į buvusio NATO vadovo Wesley Clarko žodžius, kad karas Ukrainoje „negali būti sustabdytas be tiesioginės NATO intervencijos“.

„Geriau nereaguoti į šiuos pasisakymus. Šuo loja, o vėjas nešioja tą triukšmą“, teigė Guruljovas ir pridūrė, kad Rusija iki metų pabaigos gali Ukrainoje pradėti naudoti po 100 raketų per dieną.

Solovjovas paklausė Gurulvojo, ar Putinas nelaiko ginklų atsargoje, jei netyčia reikėtų kovoti su NATO. Jam buvo atsakyta, kad taip tikrai yra daroma – Rusija yra pasiruošusi „dideliam kolosoliam konfliktui“.

Kitas laidos svečias Aleksandras Sosnovskis sutiko su mintimi, kad reikėtų smogti Vokietijai – juk ji siunčia ginklus Ukrainai! Sosnovskis, aišku, Rusijoje negyvena – jis gyvena Vokietijoje. Kuriai norėtų smogti Rusijos karine jėga.

Ir visa tai, aišku, yra plepalai vietinei rusų auditorijai. Atsakymai į jiems kylančius klausimus. „Kodėl Rusija vis dar nelaimėjo Ukrainoje?“, sėdėdamas prie televizoriaus kur nors suriks Ivanas. „Putinas saugo ginklus kovai su NATO, kurią tikrai nugalėsime“, jam atsako Solovjovas ir draugai.

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!