Rusijos griūtis jau prasidėjo? Jungtinės Valstijos generolas siūlo skubiai keisti pagrindinį karinį tikslą Rusijos atžvilgiu

Naujienos

„Dabartinės Rusijos egzistavimo pabaiga jau prasidėjo ir šio proceso sustabdyti neįmanoma“, – teigia Benas Hodgesas.

Tokią nuomonę savo „Twitter“ paskyroje išsakė amerikiečių generolas, buvęs JAV pajėgų Europoje vadas Benas Hodgesas.

Karininkas pakomentavo buvusio specialiojo Valstybės departamento atstovo Ukrainai Kurto Volkerio pareiškimą, kuris priminė, kad Rusijos „imperialistiniai“ karai prasidėjo ne su Ukraina, o su Sakartvelu.

„Dabar žmonės susitelkę į Ukrainą, tačiau Rusijos imperialistiniai karai su kaimynais prasidėjo ne Ukrainoje, o 2008 m. Sakartvele. Ukrainoje dabar rusai daugiau smurtauja, daugiau užgrobia teritorijų, bet viskas tarpusavyje susiję, tai yra vienos visumos dalis. Negalime pamiršti, kad Rusija vis dar yra Sakartvele“, – Sakartvelo leidiniams sakė amerikiečių diplomatas Volkeris.

Hodgesas, komentuodamas Volkerio žodžius, pabrėžė, kad dabartinės Rusijos egzistavimo pabaiga jau prasidėjo ir šio proceso sustabdyti neįmanoma. Be to, anot generolo, JAV šiame konflikte turėtų siekti karinio tikslo – Rusijos Federacijos „deimperializacijos“.

„Man atrodo, kad mes matome Rusijos Federacijos pabaigos pradžią. Mes nebuvome pasiruošę SSRS žlugimui, todėl dabar turite tam ruoštis“, – reziumavo Hodgesas savo „Twitter“ paskyroje.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!