Rusijos kariai „atsisako vykdyti įsakymus ir numušė savo lėktuvą“, apie tai tvirtina britų žvalgyba

Kitos Naujienos

Didžiosios Britanijos informacinės žvalgybos agentūros (GCHQ) vadovo Jeremy Flemingo teigimu, Rusijos kariai Ukrainoje yra vis labiau demoralizuoti, „atsisako vykdyti įsakymus ir sabotuoja įrangos veikimą“.

Pasak vieno iš aukščiausių JK žvalgybos vadų, Rusijos kariai atsisako vykdyti viršininkų nurodymus ir netgi yra numušę savo pačių lėktuvą.

„Matėme, kaip Rusijos kariai, kuriems trūksta ginklų ir moralės, atsisako vykdyti įsakymus, sabotuoja savo įrangą ir net netyčia numušė savo lėktuvus. Ir nors mes manome, kad Putino patarėjai bijo pasakyti jam tiesą, režimui turi būti visiškai aišku, kas vyksta ir šių klaidingų sprendimų mastas“, – „Dailystar“ cituojamas vienas iš JK žvalgybos vadų.

Jis taip pat pažymėjo, kad tai jau tapo „asmeniniu Putino karu“, dėl kurio žiauria kenčia ne tik Ukrainos žmonės, bet ir paprasti rusai.

Jis taip pat perspėja, kad Rusijos kibernetiniai užpuolikai „ieškos taikinių“ šalyse, kurios priešinasi „Mad Vlad“ (britų geltonojoje spaudoje Vladimiras Putinas dažnai vadinamas „Pamišusiu Vladu“, – red. past.) veiksmams.

Britų žiniasklaidoje paviešintoje GCHQ ataskaitos dalyje teigiama, kad aukščiausias pareigas užimantys V. Putino patarėjai bijo jam pasakyti tiesą apie tai, kas vyksta Ukrainoje.

Perspėjama, kad paskutinės vilties šiaudu Kremliaus invazijai gali tapti „Vagner“ smogikai, kurių pagalba tikimasi perlaužti puolimo Ukrainoje eigą. Tokiu būdu Rusijos vadovybė bandys sumažinti ir ženklų šalies karių žūčių skaičių.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!