Rusijos kariuomenė nepasiekė savo tikslų, bet „pasiekė“ apie 10 tūkst. savo karių mirčių, pasakojo Ukrainos prezidentas

Naujienos

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kreipėsi į tautiečius su viltimi, kad jau netrukus bus galima visiems grįžti į namus. Jis taip pat paaiškino, kad jau vyksta derybos dėl Ukrainos atstatymo.

„Įsitikinęs, kad greitai jau mes galėsime pasakyti savo žmonėms: grįžkite! Grįžkite iš Lenkijos, Rumunijos, Slovakijos ir visų kitų šalių. Grįžkite, nes daugiau grėsmės nebėra“, – teigė jis

Taip pat šalies prezidentas paaiškino, kad šalies vadovai jau susitarė dėl skyrimo šaliai dešimčių milijardų dolerių atstatymui, „ir tai yra tik pirmasis sprendimas“.

V. Zelenskis patvirtino šalies kariuomenės atstovų pranešimus apie Rusijos pajėgų netektis.

„Mes suduodam okupantams tokius nuostolius, kokių jie nematė ir baisiausiame sapne. Rusijos kariuomenė nepasiekė suplanuotų ribų, tačiau pasiekė beveik 10 tūkst. žuvusiųjų skaičių. Tai yra baisu, tai yra 18-20 metų kariai, faktiškai vaikai, kuriems net nesugebėjo paaiškinti, už ką jie eina kariauti ir kodėl svetimoje žemėje. Rusija galėjo jiems duoti ką nors kitą, o ne mirtį“, – aiškino jis.

Ukrainos prezidentas taip pat pažymėjo, kad „iš mūsų pusės yra daroma viskas, kas įmanoma dėl taikos derybų teigiamo rezultato“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!