Rusijos kariuomenei planuojama įrengti mėsmalę – Rusijos žiniasklaida skambina pavojaus varpais

Naujienos

Išlaisvintas Iziumas Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms atvers tiesioginį kelią išlaisvinti Luhansko sritį. Tai taip pat kelia grėsmę Rusijos Federacijos teritorijoje esantiems Rusijos kariams.

Rusijos žiniasklaida ir kariniai korespondentai prognozuoja katastrofą Rusijos grupuotei Iziumo regione, „pramiegojusiai“ Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimą. Ukrainos žurnalistas Romanas Cimbaliukas savo „Telegram“ kanale atkreipė dėmesį į rusų reakciją į sėkmingą ukrainiečių kontrpuolimą Rytuose.

„Prieš dvi dienas visi Rusijos propagandistai paskelbė „Panikos nėra“, užuot perspėję apie pavojų Rusijos kariams, kurie iš tikrųjų buvo išmesti į mėsmalę Balaklijoje. O dabar pagrindinės Rusijos Federacijos Vakarų karinės apygardos pajėgos, sutelktos Iziumo regione, turi menkus šansus išgyventi. Ir ne tik kaip karinis dalinys – apskritai jiems bus sunku išlikti gyviems didžiulėje kruvinoje mėsmalėje, kuri planuojama Iziume“, – pažymi Cimbaliukas.

Anot jo, išlaisvintas Iziumas atvers tiesioginį kelią Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms išlaisvinti Luhansko sritį, taip pat kelia grėsmę Rusijos kariams Rusijos Federacijos teritorijoje.

„Labai tikėtinas smūgis tiesiai į Rusijos teritoriją iš Charkivo srities, kur jau sutelkta daugybė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų dalinių: visi armijos daliniai, teritorinė gynyba, nacionalinė gvardija, savanorių batalionai, specialiųjų operacijų pajėgos ir t. t. Tik dvi valandos kelio automobiliu iki Belgorodo! Rusijos karių išvedimas gilyn į Rusijos teritoriją padidins Ukrainos artilerijos smūgių Rusijos teritorijoje aprėpties zoną. Panikos nėra! Bet laikas pradėti bijoti“, – pabrėžė žurnalistas.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!