Rusijos oligarchas Michailas Fridmanas, kažkada turėjęs 7 mlrd. dolerių siekiančius turtus, po sankcijų nežino, kaip pragyventi iš 30 tūkstančių pašalpos.

Naujienos

Rusų oligarchas po sankcijų turės gyventi už 30 tūkstančių dolerių: „Aš nežinau, kaip gyventi“

Oligarchas pareiškė nežinantis, kaip gyventi iš 2500 dolerių per mėnesį po to, kai jį paveikė sankcijos prieš Rusijos pradėtą karą Ukrainoje, rašo dailystar.co.uk.

Milijardieriaus turtas sumažėjo 3 milijardais ir per metus jis turės pragyventi iš 30 tūkst. dolerių. Tai gali atrodyti kaip patogus gyvenimas eiliniam žmogui, tačiau jis tvirtina, kad pragyventi jam iš tiek neįmanoma.

„Bloomberg“ jis pasakė: „Aš nežinau, kaip gyventi. Nežinau. Tikrai nežinau“.

Milijardierius taip pat sankcijas pavadino „nepagrįstomis ir nesąžiningomis“ ir pareiškė, kad jas užginčys, pranešė „Reuters“.

Fridmanas, vienas iš Londono investicinės įmonės „LetterOne“ įkūrėjų ir buvęs Rusijos bankininkystės bendrovės „Alfa-Bank“ valdybos narys, tvirtina, kad jo Jungtinėje Karalystėje jo banko kortelė buvo įšaldyta dėl sankcijų.

Jis turi pateikti paraišką dėl leidimo leisti pinigus, kol Didžiosios Britanijos vyriausybė nuspręs, kiek pagrįstas jo prašymas. Dėl sankcijų jis atsistatydino iš „Alfa-Bank“ valdybos vieną dieną po to, kai ES jam skyrė sankcijas.

Tačiau, nors ir nesutinka su jam skirtomis sankcijomis, jis pripažįsta, kad jo problemos yra niekai, palyginti su kariaujančiųjų problemomis Ukrainoje.

Jis sakė: „Mano problemos iš tikrųjų yra niekis, palyginti su jų problemomis“.

Ši žinia pasirodė po to, kai Fridmanas perspėjo, kad sankcijos nepadės sustabdyti karo Ukrainoje.

Kalbėdamas su „Bloomberg“, Fridmanas sakė: „Jei žmonės, atsakingi už ES, patikės, kad dėl sankcijų galėčiau kreiptis į V. Putiną ir pasakyti jam, kad sustabdytų karą, ir tai pavyks, aš bijau, kad mes visi atsidūrėme didelėje bėdoje. Tai reiškia, kad tie, kurie priima šį sprendimą, visai nenutuokia, kaip veikia Rusija. Ir tai pavojinga.“

Fridmanas taip pat yra sakęs, kad Vakarų valstybės nesupranta, kad daryti įtaką įtakingiems veikėjams aplink Putiną nepavyks.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!