Rusijos pajėgos pasitraukė iš strategiškai itin svarbaus Hostomelio oro uosto – ukrainiečiai paskelbė vaizdus, kas liko iš didžiausio lėktuvo pasaulyje An-225 „Mriya“

Kitos Naujienos

Pranešama, kad Rusijos pajėgos pasitraukė iš netoli Ukrainos sostinės esančio Hostomelio oro uosto, kuriame, pasak JK karinės žvalgybos, vyksta kovos nuo konflikto pradžios.

„Ukrainos pajėgos ir toliau veržiasi prieš atitraukiančias Rusijos pajėgas netoli Kijevo“, – šeštadienį anksti ryte sakoma JK gynybos ministerijos pranešime.

Nuo vasario 24 d., kai Rusijos oro desantininkai sraigtasparniais atvyko užgrobti krovininį oro uostą kaip placdarmą, Hostomelyje vyksta įnirtingos kautynės.

Hostomelis yra mažas ir strategiškai svarbus miestelis. Iki karo čia buvo svarbiausias Ukrainos tarptautinis krovinių oro uostas ir pagrindinė karinė oro bazė.

Dabar viename iš Hostomelio oro uosto angarų, kuriame laikomas didžiausias lėktuvas pasaulyje An-225 „Mriya“, apsilankė ukrainiečių žurnalistas Andrijus Tsaplienko.

„Taip atrodo Hostomelio aerodromo angarai, kuriuose kovos vyksta nuo pat pirmosios invazijos dienos. Čia yra lėktuvo „Mriya“ nuolaužos. Skaudu žiūrėti“, – rašo Tsaplienko.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!