Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas neatsikelia iki 12 val. ir net tada jo dvariškiai yra priversti laukti, kol jis suvalgys savo „keistus“ pusryčius ir baigs maudytis prieš prasidedant dienos reikalams.

Naujienos

Putino kasdienybė: pusryčiai vidurdienį, komentarų skaitymas apie save ir paranojiškas tikrinimas, ar maiste nėra nuodų

Vladimiras Putinas mėgsta melą ir atsisako lipti iš lovos gerokai prieš pusryčius, kurie pateikiami vidurdienį, rašo dailystar.co.uk.

Daugelis detalių apie Rusijos prezidento mitybą geriausiu atveju gali būti apipintos abejonėmis, nes jos sklinda iš šalies propagandos mašinos.

Tačiau autoriaus Beno Judaho kasinėjimų dėka turime pakankamai, kad galėtume pavaizduoti ekscentrišką, bet tipišką žmogaus, įsakusio Rusijai įsiveržti į Ukrainą, gyvenimo dieną.

Pradedant vėliau nei dauguma, Putinas mėgsta išlipti iš lovos 12 val. ir netrukus pavalgyti. Varškės sūris visada yra ant stalo šalia omleto ar košės.

Tačiau geriausi Putino pusryčiai yra putpelių kiaušinių patiekalas, kurį jis valgos užsigerdamas vaisių sultimis. Nors ir atrodo paranojiška, tačiau viską, ką jis valgo, maisto testeris pirmiausia testuoja paimdamas pateikto maisto mėginį, kad įsitikintų, ar jis nėra apnuodytas. Viskas, žinoma, patiekiama kuo šviežiau iš Rusijos stačiatikių religinio lyderio patriarcho Kirilo dirbamos žemės.

Putino politiniai padėjėjai teigia, kad po pirmojo dienos valgio jis išgeria kavos, po kurio jis dvi valandas plaukioja ir daugiausiai mąsto. Visą laiką, kol prezidentas murkdosi vandenyje, jo dvariškiai yra priversti leisti laiką lakuoto medžio laukiamuosiuose kambariuose iki keturių valandų, jei po plaukimo jis atlieka mankštą.

Rusijos propagandinėse naujienose, rodomose per televiziją, 69-erių Putinas rodomas nuolat kilnojantis svarmenis, taip ruošdamasis kitai keistai fotosesijai be marškinėlių.

Galiausiai Putinas pradeda dirbti su savo komanda, kuri atsineša informacinius užrašus ir laikraščius ant savo didelio medinio stalo, kuriame nėra kompiuterių.

Baiminantis bet kokių duomenų nutekėjimų, viskas vyksta ant popieriaus raudonuose aplankuose, išskyrus skambučius, atliekamus tik fiksuotais sovietinio karo laikų telefonais.

Putinas yra apsėstas informacijos, kuri paaiškina jo kasdienybę – perskaityti tris storus oda aprištus aplankus, kuriuose yra ataskaita apie namų frontą, tarptautinius reikalus ir teismą.

Tada tai yra atvejis, kai dienos naujienas reikia atnaujinti populiariais Rusijos bulvariniais laikraščiais ir lengvai cenzūruojamais lapeliais. Jo pavaldiniai sako, kad jis mėgsta skaityti Andrejaus Kolesnikovo komentarus apie jį žurnale „Kommersant“ ir visada juos skaito iki galo. Buvęs oficialus Sovietų Sąjungos komunistų partijos propagandinis laikraštis „Pravda“ teigia, kad Putinas laikosi itin sveikos pomidorų, agurkų ir salotų dietos.

Ir nepaisant to, kad jis mėgsta avieną labiau nei bet kurią kitą mėsą, prezidento vakarienei yra pateikiama žuvis. Sakoma, kad saldumynai visiškai neįtraukti į meniu. Tačiau jo grafikas dažnai gali reikšti, kad pietų ir vakarienės jis dažnai nevalgo.

Pasak jo buvusios žmonos Liudmilos Putinos, Putino laukimas su kefyro stikline ant virtuvės stalo buvo išbandytas būdas atkreipti jo dėmesį.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!