Rusų kareivis Mamai paskambinęs nesulaikė ašarų: „Mūsų vadas – gyvulys“

Žinios

Socialiniuose tinkluose žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas ukrainiečiams pasidavęs rusų karys. Vaikiną miesto gyventojai ne tik pavalgydino, bet ir leido paskambinti mamai, kurią pamatęs jis apsipylė ašaromis.

Vaizdo įraše užfiksuotas būrys ukrainiečių, kurių dauguma – moterys, o tarp jų stovintis pasidavęs karys verkia ir valgo jų pasiūlytą bandelę su arbata.

Vaikino mamai Natašai vaizdo skambučiu prisiskambinę žmonės ją ramino, esą jie jos sūnaus neskriaus ir skatino rusų karių motinas eiti į šalies gatves ir protestuoti prieš karą.

„Jis gyvas, jam viskas gerai. Gavo maisto, geria arbatą. Nataša, mes ne gyvuliai, mes nieko jam nedarysime. Jam viskas gerai.

Mes motinos, kaip ir jūs. Mūsų vaikai taip pat kovoja. Kiek dar kentėsite? Eikite į gatves, protestuokite. Jie juk tokie jauni“, – prašė ukrainietės.

Vyro balsas už kadro ukrainietiškai gynė jaunus rusų karius: „Šie jauni vyrai nežino, ko čia atvyko, tai ne jų kaltė. Jie naudojasi senais žemėlapiais, jie pasiklydę. Visi pagauti kareiviai sako tą patį, juos apgavo“.

Rusas iš pradžių sunkiai rinko žodžius, tačiau vėliau pratarė, jog savo mamą labai myli ir pavadino savo vadą „gyvuliu“.

„Mama, mūsų vadas – gyvulys“, – įrašo pabaigoje ištarė rusas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!