Rusų karių žiaurumui nebėra ribų: Ukrainoje be gailesčio išžudyta 6 asmenų šeima.

Žinios

Naujagimį kūdikį ir šešerių metų mergaitę siaubingai nužudė rusų kariai kartu su kitais trimis šeimos nariais ‒ jų dėdė žudynes girdėjo telefonu.

Mažoji Sofija Fedko ir jos šešių savaičių brolis Ivanas buvo nužudyti rusų karių, kurie apšaudė jų šeimos automobilį. Tą dieną, kai rusai įsiveržė į Ukrainą, vaikai buvo negailestingai sušaudyti kartu su savo 27-erių motina Irina ir dviem seneliais, kuriems buvo po 56 metus, rašo The Sun.

Rusų kariai apsupo automobilį

Vietos pranešimai teigia, kad šeima važiavo keliu netoli Novaja Kachovkos, pietų Ukrainoje, kai rusų kariai apsupo jų automobilį. Pranešama, kad V. Putino kariai atidengė ugnį į automobilį, o išsigandęs vaikų dėdė visą tą girdėjo telefonu.

Denisas Fedko sakė, kad skambino savo motinai Annai, kai išgirdo, kaip vaikams verkiant, ji maldauja palikti juos – tada stojo mirtina tyla. Jis sakė: „Kalbėjausi su mama. Girdėjau, kaip mama šaukė, kad automobilyje yra vaikai, ir „Kaip tu gali tai padaryti?“.

Girdėjau, kaip mažasis Vania (Ivanas) garsiai verkė. Jam buvo tik pusantro mėnesio. Tada išgirdau šūvius. Po to stojo tyla, o paskui vėl šūviai. Supratau, kad jie juos pribaigė“.

Vaikų tėtis – Ukrainos policininkas

Vaikų tėtis, Ukrainos policininkas Olegas Fedko (30), praeitą ketvirtadienį patruliavo Chersono regione, į šiaurę nuo Krymo, kai jo artimieji buvo nužudyti.

Remiantis pranešimais, jo tėtis, Olegas vyresnysis, pasiėmė giminaičius, kad pabėgtų į saugią vietą, nes jo sūnus tarnavo. Buvo pranešta, kad policininkas „negali atgauti savo artimųjų kūnų, kuriuos nužudė Rusijos kariuomenė“.

Šiurpinanti tiesa – dar vienas griežtas priminimas apie konflikto kainą, užgriuvusią nekaltus Ukrainos vaikus. Iki šiol žiauriame kare žuvo šešiolika vaikų, sekmadienį pareiškė sveikatos apsaugos ministras Viktoras Lyaško, tačiau bijomasi, kad niūrūs skaičius padidės.

Rusų kariai nušovė ir kitą dešimtmetę

Rusijos invazijos į Ukrainą metu žuvo ir daugiau vaikų. 10-metė moksleivė Polina buvo nušauta kartu su tėvais, kai jų automobilį Kijeve užpuolė rusų diversantai. Jos brolis Semjonas (10) tebėra kritinės būklės ligoninėje ir nežino, kad jo šeimą nužudė rusų kariškiai.

Nekaltos aukos

Tarp kitų aukų yra šešerių metų mergaitė, vilkinti vienaragio pižamą  ji žuvo po oro antskrydžio Mariupolyje. Kita mergaitė, septynerių metų Alisa Hlans, mirė Okhtyrkos mieste, kai praėjusią savaitę buvo susprogdintas darželis, pranešė BBC.

Ir mažas vaikas siaubingai žuvo, kai V. Putino pajėgos sugriovė daugiabutį Chuhuive, Charkove. Vietos žiniasklaida pranešė, kad per sprogimą, įvykusį Nacionalinėje specializuotoje vaikų ligoninėje Okhmatdyt, žuvo dar vienas vaikas, o du buvo sužeisti.

Gydytojas Andrejus Vysotskis „Sky News“ sakė, kad 10 metų berniukas, kuris buvo skubiai nuvežtas į ligoninę su šautinėmis žaizdomis, mirė pakeliui. Jis sakė, kad vaikas buvo „greitosios pagalbos automobilyje, o šis buvo apšaudytas“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!