Rusų tankas ėmė šaudyti į jaunuolių automobilį: žuvo 25-erių, 26-erių ir 28-erių draugai

Naujienos

Trys ukrainiečiai savanoriai žuvo, kai juos, vykstančius automobiliu pamaitinus benamius šunis, sušaudė rusų kariai.

Serhiy Ustymenko, Maksymas Kuzmenko ir Anastasija Yalanska automobiliu važiavo aplankyti Ustymenko tėvų, kai rusų tankas ėmė šaudyti į jų automobilį. Visi jie žuvo iškart, o jų kūnus Serhiy tėvas paslėpė savo rūsyje.

Maxymo draugas Dmytro Zubkovas „Kyiv Independent“ sakė, jog rusų kariai niekaip negalėjo šios trijulės supainioti su kareiviais. „Automobilis akivaizdžiai priklausė civiliams. Maxymas dėvėjo kepurę su bumbulu. Jie visiškai neatrodė kaip kariuomenė“, – sakė Dmytro.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip rusų tankas mirtinai sušaudė automobiliu važiavusią senjorą porą:

{title

Draugų kūnai Serhiy tėvų rūsyje praleido tris dienas, kur nuo bombardavimų slepiasi ir jis pats. Teigiama, jog jie negali būti palaidoti dėl daugybės apšaudymų Buchos mieste. Miesto meras teigė, kad apšaydymai yra tokie intensyvūs, kad civiliai net negali palaidoti artimųjų.

Kovo 4-ąją nužudyti draugai atakos metu važiavo namo iš gyvūnų prieglaudos, kurioje pamaitino likimo nuskriaustus keturkojus. Tą dieną automobilį vairavusį I. Ustymenko draugai apibūdino kaip „geros širdies ir patikimą“ bei „geriausią vairuotoją Kyjive“. Vaikinui buvo 25-eri.

M. Kuzmenko gera širdimi neatsiliko nuo draugo. Vaikinas dirbo barmenu ir prasidėjus karui rėmė Ukrainos kariuomenę ir ligonines maisto produktais. „Jis visada buvo šalia tų, kuriems reikėjo pagalbos“, – apie vaikiną gražiausiais žodžiais atsiliepė draugai. Maksymui buvo 28-eri metai.

O Anastasiją Yalanską artimieji prisimins kaip talentingą ir ambicingą informacinių technologijų specialistę, mažiau nei prieš mėnesį pradėjusią dirbti naujame darbe.

Teigiama, jog prasidėjus karui, Anastasija atsisakė išvykti iš Kyjivo, nes norėjo padėti čia likusiems benamiams gyvūnams.

„Ji buvo vienas iš geriausių žmonių, kuriuos pažinojau. Atsidavusi draugams, šeimai, visiems, kam reikėjo pagalbos. Ji mylėjo gyvūnus, turėjo šunį ir katę. Tai buvo geriausia mano partnerė“, – sakė buvęs Anastasijos vyras. Merginai buvo vos 26-eri.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!