Rytoj ateina itin stipri diena: Budraitytė įspėja nedaryti 1 klaidos

Žmonės

Rytoj – ypatinga data – 2022-02-22. Būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, ką reiškia ši data ir ko galima tikėtis.

Pirmiausiai V. Budraitytė pabrėžia, kad skaičius „2“ savyje turi labai moterišką energiją.

„Taro kortų malkoje jis simbolizuoja Izidę arba aukščiausią moterišką šventikę – pašvęstąją. Tai – žinojimo simbolis. Piešinėlyje vaizduojama Žiniuonė su knyga ant kelių, sėdinti soste tarp dviejų kolonų. Knygos ji neskaito, nes viskas seniai perskaityta. Ji žiūri į priekį ir laukia kam perduoti žinojimą“, – aiškina astrologė.

Taip pat, astrologijoje „2“ simbolizuoja pinigus, turtą, gerovę. Tai reiškia, kad žinojimas ir mokslas suteikia sotų turtingą gyvenimą, kad moteris materializuoja pritraukia turtus.

„Taigi, kaip minėjau, tai labai moteriškas skaičius, o tų dvejetukų šioje datoje bus net šeši – įsivaizduokite kokią jėgą tai atneš!“.

Santuokai nepalanki diena

Pasak  V. Budraitytės šią dieną gimę vaikai bus žingeidūs, protingi ir darbštūs, labai aktyvūs ir net karingi, nes antradienis – Marso diena.

Ši diena yra palanki daugeliui veiklų, tarp jų ir verslo kūrimui ar mokslo ir žinių siekimui:

„Palanku pradėti verslą ar šiaip kokią veiklą, kuri reikalauja daug žinių ir energijos.

Palanku visiems planuojantiems mokytis ir besimokantiems linkėti mokslo aukštumų – šią dieną vadinkite savo atžalas profesoriais, akademikais ir panašiai.

Palankios visos mistinės technikos norintiems praturtėti. Palanku visą dieną linkėti vieni kitiems pinigų, turtų, visokeriopo materialinės gerovės“, – nurodo V. Budraitytė.

Tačiau santuokai ši diena nėra palanki, nes Marsas, karo dievas, gali įnešti rimtas korekcijas į santykius.

„Tačiau geriausia dėl santuokos konsultuotis individualiai, nes vienoms poroms gali būti visiškai netinkamas, o kitiems – pats tobuliausias metas tuoktis“, – nurodo astrologė.

Taip pat V. Budraitytė nurodo, kad rytoj derėtų atidžiai stebėti viską, kas vyks aplink jus.

„Būtina stebėti kas šią dieną vyks, su kuo susipažinsite, su kuo susitaikysite, su kuo vakarosite ir pan. Taip pat būtina stebėti sapnus, nes jie bus aiškiaregiški. Prieš miegą šalia pasidėkite sąsiuvinį, kad spėtumėte užsirašyti ką sapnavote, kol neužmiršote sapno  Visais atvejais TA diena kiekvienam atneš kažką gero, tik reikia stebėti ženklus“, – sako būrėja.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!