Rytų horoskopas 2021 metams pagal ženklus ir gimimo metus

Rytų horoskopas 2021 metams pagal ženklus ir gimimo metus Horoskopai

Į įvairius nuotykius ir netikėtus sprendimus linkusią baltojo metalo žiurkę keičia baltojo metalo jaučio metai. Šis ženklas yra gerumo, ramybės ir apdairumo personifikacija ir paprastai suteikia gyvenimui stabilumo ir pasitikėjimo jausmą. Jei norėjote rasti savo gimimo metų (Kinijos) rytų horoskopą 2021 m., Radote tai, ko ieškojote. Profesionalūs astrologai mano, kad visi įvykiai, kurie praėjusiais metais jaudino pasaulį, išnyks antrame plane, užleisdami tvarką, diplomatiją ir racionalių sprendimų paiešką.

Jautis pasižymi maloniausiomis ir teigiamomis savybėmis – jis pasitiki savimi, turi jėgų, taip pat ir tikslingumo. Jis visada eina į priekį, nesitraukia net susidūręs su rimtomis kliūtimis, toliau siekia savo tikslų.

Suvokdamas savo jėgas, Jautis vis tiek vengia konfliktų ir lieka nuo abejotinos veiklos. Todėl 2021 m. Atneša stabilumą, su kuriuo kiekvienas žmogus gaus šiek tiek laiko sau ir asmeninių klausimų sprendimui.

Trumpos rekomendacijos kiekvienam ženklui

Kiekvieniems metams būdingas tam tikras rytų horoskopo ženklas. Cikle yra 12 gyvūnų. Pasikeitus ženklui, pasikeičia ir atspalvis – pavyzdžiui, 2021 m. Bus „White Metal Bull“ laikas. Visi šio laiko įvykiai paklus šio ženklo pobūdžiui, todėl verta jį geriau pažinti.

Turėdamas įspūdingą jėgą, jautis išlieka gana ramus gyvūnas ir retai elgiasi spontaniškai ar nesuprantamai. Todėl metai laukiami be rimtų avarijų, lašų ar netikėtų nuotykių. Išmintingas, apdairus, sugebantis nustatyti „Bull“ prioritetą, ragina sutelkti dėmesį ne į kovą su pasauliu, bet į vidines vertybes ir šeimą. Kas vadovausis jo patarimais, turės gerų rezultatų.

Žiurkė

Gimimo metai: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 m.

2021 m. Žiurkės turėtų drąsiai spręsti būsto problemą ir kurti savo namus. Skubios problemos leis pajusti save, todėl tikrai negalite pasikliauti lengvais ir nerūpestingais metais. Elkitės ramiai ir nebandykite išspręsti visko iš karto.

Šiais metais Žiurkė nesusidurs su sunkumais savo profesijoje. Ji lengvai kils karjeros laiptais, uždirbs geresnius pinigus ir atvers sau didžiules, šviesias perspektyvas. Atėjo laikas pasirūpinti savo reputacija ir padėti pamatus dar sėkmingesnei ateičiai. Jei dabartinėje darbo vietoje Žiurkė netenkina atlyginimu, vadovybės požiūriu ar paaukštinimu, ji gali lengvai pakeisti įmonę, kad rastų tinkamesnę vietą.

Tačiau yra ir kita sėkmės pusė – aplink Žiurkę yra daug pavydžių žmonių, kurie nori kažkaip pakenkti laimingam žmogui. Tokiu atveju geriau nepasiduoti provokacijoms ir tiesiog dirbti toliau. Jei situacija paaštrėja iki ribos, pirmenybę turėtumėte teikti vaikščiojimui ar net meditacijai – pirmiausia rūpintis nervų sistema.

Jautis

Gimimo metai: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009.

2021 metais likimas jaučiams visais būdais padės: siųsti ženklus iš viršaus, apsaugoti juos nuo pavojų ir esamų galimybių. Nuodėmė nepasinaudoti tokia sėkme. Stenkitės nepraleisti nė vienos progos ir visada žinoti, kas vyksta.

Nepaisant to, kad tai jo metai, Jautis nesijaus labai patogus. Norėdamas pasiekti tai, ko nori, jis turės sunkiai dirbti. Darbe turėtumėte dėti visas pastangas, kad pademonstruotumėte kruopštumą ir norą dirbti. Tokiu atveju sėkmės netruks laukti, ir viskas tikrai pasiseks.

Asmeniniame gyvenime jautis, priešingai, turės save tramdyti. Geriau vengti įniršio ar pavydo protrūkių, susitvarkyti su įtarumu – tokios emocijos nieko gero neveda.

Tigras

Gimimo metai: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010.

2021 m. Tigrams gali kilti problemų bendraujant su priešinga lytimi. Apskritai santykių klausimas bus opiausias. Nors jūsų neišskiria izoliacija ir negalėjimas demonstruoti savo jausmų, atrodo, kad aplinkybės prieštarauja jums.

Šiais metais tigras turėtų sutelkti dėmesį į savo sveikatą, atidėdamas visus kitus reikalus. Jie tikrai pagerės, jei Tigras jausis gerai, ir tam reikia nuolat stebėti savo būklę. Jaučiatės blogai ar skaudūs simptomai, nedelskite kreiptis į gydytoją – geriau visus klausimus išsiaiškinti nedelsiant.

Taip pat bus naudinga kelionė prie jūros ar šiltų regionų – tai pripildys kūną jėgų, atstatys psichinę pusiausvyrą. Gali būti, kad tokioje kelionėje atsiras romantiško atspalvio, kuris praturtins gyvenimą.

Triušis (katė)

Gimimo metai: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Triušiai rankomis turės dirbti 2021 m. Aplinkybės susiklostys taip, kad tik kruopštus darbas padės įveikti gyvenime kylančius sunkumus. Neignoruok jų. Neatmeskite draugų ir giminaičių pagalbos, o visame pasaulyje pasikliaukite tik savimi.

Švelnus ir kantrus Triušis turi geriau pasirūpinti savimi. Panašu, kad nervinė įtampa ir nuolatinis darbas jį nuvargino. Dabar jam reikia palaikymo. Norėdami tai padaryti, turėtumėte sportuoti – rytinis bėgiojimas ar lankymasis baseine padės sutvarkyti mintis ir įkvėpti kūno naujų jėgų.

Šaltuoju metų laiku Triušiui geriau nerizikuoti ir šiltai rengtis – tai apsaugos nuo peršalimo, taip pat padės sutaupyti jėgų kasdienei veiklai.

Drakonas

Gimimo metai: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012.

Drakonai 2021 m. Neturi ko bijoti. „Metal Ox“ jūsų sąskaitoje bus stabilus ir ramus. Savo veiksmais užsitarnavote jo palankumą, todėl atėjo laikas visapusiškai pasinaudoti ateinančių metų klastingo globėjo dovanomis. Visi klausimai nuo finansinių iki meilės klausimų bus išspręsti su kaupu.

Stiprus ir energingas Drakonas šiais metais bus puikus visose srityse – tiek finansinėse, tiek viešose, tiek asmeninėse. „Lonely Dragons“ galės rasti tą, su kuriuo nori palikti savo vienturtį gyvenimą, o šeimos žmonės ras naujų ryškių atspalvių savo jausmuose. Kalbant apie darbą, čia taip pat viskas bus gerai. Galite tikėtis padoraus atsako į gerą darbą ir atlyginimo padidėjimo.

Tokia sėkmė pritrauks kitus, o Drakonas staiga turės daug draugų, todėl jūs turite būti išrankūs ir neprileisti šalia savęs pavojingų, pavydžių žmonių.

Gyvatė

Gimimo metai: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013.

Gyvatės 2021 m. Turėtų būti atsargios su kolegomis ir draugais. Jūsų ilgas ir aštrus liežuvis jau pridarė nemalonumų, nepabloginkite situacijos. Stenkitės išvengti konfliktų ir nesivelkite į ginčus, juos provokuodami. Geriau viską pajuokauti, jei suprantate, kad jūsų priešininkas nėra nusiteikęs klausytis jūsų požiūrio.

Gyvatė neturi geriausių santykių su Jaučiu, tačiau šįkart ji turi visas galimybes jį pergudrauti ir pakreipti bangą savo naudai. Vikrus protas ir atsargumas padės gyvatėms pasiekti savo tikslus 2021 m.

Paaukštinimas, verslo turėjimas ar svarbių sandorių sudarymas viskas pavyks geriausiai. Tačiau, kaip ir Drakonas, Gyvatė turėtų būti atsargi žmonėms, norintiems pakenkti – galbūt jie bandys suartėti, turėdami piktų ketinimų.

Arklys

Gimimo metai: 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014.

Arkliams „Metal Ox“ suteikia paskutinę galimybę atkreipti dėmesį į jų sveikatą. Galiausiai atsikratykite žalingų įpročių ir sportuokite! Tikriausiai jau jaučiate kai kurias kūno problemas. Ateityje viskas tik blogės. Išgydyti yra daug sunkiau nei užkirsti kelią.

Ramus ir protingas arklys yra draugiškas su Jaučiu, todėl jai yra malonūs metai, kurie vis dėlto nėra be sunkumų. Darbe turėsite pabandyti parodyti save kuo geresnėje šviesoje – tada vadovybė pastebės visas pastangas. Be to, net jei arklys pasitrauks, žvaigždės parodys jam teisingą kelią ir padės ištaisyti klaidas.

Šiltuoju metų laiku galite leistis į trumpą kelionę, kuri užpildys gyvenimą naujomis spalvomis ir sustiprins jūsų sveikatą

Ožka (avis)

Gimimo metai: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 m.

2021 m. Avys atneš klestėjimą ir karjeros augimą. Daugybė sėkmių bus susijusios su darbu jūsų atsidavimo ir sunkaus darbo dėka. „Metal Ox“ visais įmanomais būdais palaikys jūsų pastangas. Išnaudokite visą situaciją, kol galite.

Atėjo laikas Ožkai kovoti su savimi, tiksliau sakant, su savo nenoru judėti pirmyn. Tingumas nebus naudingas, o apatija gali ilgam įsitempti į savo tinklą, todėl geriau laikytis aktyvaus gyvenimo. Jaučio metai Ožkai bus puikus laikas stiprinti šeimos ryšius – bus laiko sutuoktiniui ir vaikams.

Verta prisiminti apie save – galbūt šiais metais Ožkos ras sau patinkantį hobį ar atras naujų talentų.

Beždžionė

Gimimo metai: 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

Atėjo laikas beždžionėms pasirūpinti savo išvaizda. Kiek laiko sau žadėjai eiti į sporto salę ir laikytis dietos? Dabar pats laikas pradėti. Per šešis mėnesius jūs neatpažinsite savęs. Ramus, tinkamas žmogus su plačia šypsena veide atsispindės veidrodyje.

Beždžionės laukia dideli pokyčiai – galbūt ji galės susitikti su artimaisiais, apie kuriuos dar nebuvo girdėjusi. Metus užpildys malonūs ir ryškūs įvykiai – darbe viskas klostysis labai sėkmingai, o asmeniniame gyvenime bus nubrėžti teigiami pokyčiai. Pagrindinis dalykas yra neuždaryti ir priimti visas pamokas, kurias skuba gyvenimas. Tiesa, jei beždžionės gyvenime atsiranda įkyri nauja pažintis, geriau neskubėkite užmegzti draugystės – jis gali pasirodyti esąs blogas noras.

Gaidys

Gimimo metai: 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017.

Gaidžiams atėjo laikas mokytis. Kvalifikacijos kėlimas, antro išsilavinimo įgijimas ar perkvalifikavimas – visa tai padės pasiekti sėkmės karjeroje. Iš pradžių šis procesas atrodys daug laiko reikalaujantis, tačiau pradėję tikrai įvertinsite visus privalumus.

Aktyvus ir kūrybingas Gaidys šiais metais galės realizuoti savo paslėptą potencialą ir pasinerti į vidinės esmės paieškas. Galbūt ateis netikėtas įkvėpimas – atsiras noras kurti, mokytis ar net imtis rašymo.

Atkreipdami dėmesį į plėtrą, neturėtumėte tuo pačiu metu imtis didelių dalykų ar finansinių pokyčių. Dabar ne laikas naujam darbui ar atleidimui.

Šuo

Gimimo metai: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018.

2021 m. Šunys turėtų būti atviri ir tiesiogiai kalbėti apie savo jausmus. Tai padės išvengti nesusipratimų ir daug greičiau priartėti prie jausmo turinčio žmogaus. Netraukite katės už uodegos, gyvenimas yra trumpas, ir jūs norite būti laimingas jau dabar.

Šuniui metai bus gana ramūs – jos laukia pastovumas ir saugumas darbe, puikūs santykiai su šeima ir artimaisiais. Su sveikata staigmenų nebus – jei, žinoma, įsiklausysite į save ir laiku apsilankysite pas gydytoją. Šiais metais neturėtumėte pradėti didelių pokyčių ar projektų – geriau viską palikti taip, kaip yra, ir mėgautis sklandžia gyvenimo tėkme.

Šernas (kiaulė)

Gimimo metai: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019.

2021 m. „Metal Bull“ kiaulėms duos viską, ko tik nori. Nežinia, kodėl metų simbolis staiga taps toks dosnus jūsų atžvilgiu, tačiau faktas išlieka. Bet kuri gyvenimo sritis bus jūsų galioje. Ar norite visko iš karto? Jokiu problemu. Tiesiog ištiesk ranką.

Temperamentinga, bet geraširdė Kiaulė šiais metais turėtų dirbti su savitvarda – būtina išmokti taisyklingai ir švelniai reikšti savo mintis, kad nepakenktų kitiems.

Tai bus naudinga tiek darbo kolektyve, tiek šeimos rate – toks požiūris padės išvengti konfliktų ir panardins Kiaulę į taikią būseną. Tikslinga turėti naminį gyvūną arba atsidėti naujam pomėgiui.

Pasak rytų astrologų, apskritai 2021 metai bus sėkmingi visiems ženklams – tai suteiks daug gerų įspūdžių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasitikėti žvaigždėmis, laikytis jų patarimų ir signalų, teisingai valdyti savo galias ir stengtis išvengti kontakto su priešais. Tokiu atveju metai prabėgs ramiai, be didesnių rūpesčių, su nedideliais sunkumais galima lengvai susidoroti.

Reklama