Šauliui 2021 metai bus tobuli: pasieksite savo tikslus ir įgyvendinsite savo svajones. Visiška kitų metų prognozė.

Šauliui 2021 metai bus tobuli: pasieksite savo tikslus ir įgyvendinsite savo svajones. Visiška kitų metų prognozė. Horoskopai

Gerbiamasis Šauli, atrodo, kad įžengi į 2021 metus su perspektyviais projektais ar bent jau gerai apibrėžtomis idėjomis. 2020 m. Pabaigoje jūs aiškiai paaiškinote savo kryptį ir dabar paspauskite dują!

Iš prigimties esate drąsus, žingeidus ir tiesmukas, todėl iškart puolate į mūšį – kad ir kokia tai būtų gyvenimo sritis. Tačiau žvaigždės jums suteiks nepaprastos sėkmės darbe ir karjeroje.

Jus palaiko Jupiteris ir Saturnas, o tai suteiks jums reikalingo entuziazmo, motyvacijos, atkaklumo ir atsakomybės.

Viena vertus, jūs nebijote svajoti ir aukštai uždėti kartelę, tačiau, kita vertus, galite tvirtai atsistoti ant žemės ir blaiviai žiūrėti į tai, kas realiai pasiekiama, o kas ne. Ir tai yra puikus derinys!

Didžiąją metų dalį žymės naujų idėjų, reformų, naujovių ir idealų skatinimas. Idėjos, kurios turi ateitį, pirmiausia atsiras jūsų gyvenime. Taigi tikrai nebus nuobodu!

Galite užmegzti puikų bendradarbiavimą su Vandenio ar Svarstyklių ženklo žmonėmis.

Šie metai, brangusis Šaulys, jums yra absoliučiai unikalūs savirealizacijos srityje. Jei ilgai galvojote, kaip geriausiai derinti mėgstamus pomėgius su darbu, šie metai jums turi atsakymą.

Tai atrasite, kai išdrįsite mąstyti šiek tiek už langelio ribų ir už įprastų modelių ribų. Tada galimybės atsiras net ten, kur anksčiau apie jas negalvojai.

2021 metai jums bus malonūs tiek asmeniniame gyvenime, tiek santykiuose. Šių metų horoskope plačiai atstovaujamas oro elementas pagaliau leis kalbėti atvirai ir sąžiningai, nes tai jums natūralu.

Laikas yra progresyvus ir nori išbandyti naujus dalykus, o Šauliai tai mėgsta. Be to, jus vilios kelionės, bendravimas su užsienio kalbomis.

Uranas Jaučiame pataria vengti nemalonių staigmenų, gerai apgalvoti praktinius klausimus ir turėti planą „B“, tačiau tai galioja visiems ženklams.

Tačiau Neptūnas Žuvyse, kuris jums stato pilis ore, gali būti šiek tiek keblus.

Būkite atsargūs, neskaičiuokite stiliaus – kaimyninė žolė yra žalesnė. 2021 m. Jūs tikrai neturėsite dėl ko skųstis, o kiek naudojatės jo galimybėmis, priklauso tik nuo jūsų.

Meilė ir santykiai

Jei jums pasisekė turėti partnerį Vandenio, Svarstyklių, Liūto ar Avino ženkle ar antrąjį Šaulį, šiais metais bus lengva gyventi įsimylėjus! Su savo meile galite lengvai nusiteikti ir įkvėpti vienas kitą idėjomis.

Jei jūsų meilė yra Dvyniai, ji jums užduos keletą provokuojančių klausimų ir pasiūlymų apie jūsų planus, tačiau iš esmės jūs abu norite to paties.

Šiais metais Šaulio santykis su šiais šešiais ugnies ir oro elementų požymiais bus grindžiamas bendra perspektyva, bendrais planais ir aktyviu gyvenimo būdu.

Tai gerai, jūs vis tiek kažką darysite kartu ir įkvėpimo netrūks. Priešingai, su partneriais, valdomais žemės ar vandens elementų (likusių šešių ženklų), turėsite sudėtingesnį susitarimą. Ir tikriausiai išgirsite kritiką.

Palankus laikas naujoms pažintims prasideda nuo pavasario saulėgrįžos ir tęsiasi iki balandžio vidurio. Tuomet sėkmė vėl šypsosis rudenį, nuo spalio 7 iki lapkričio 5 dienos, tiesiai jūsų Šaulio ženkle.

Darbas ir finansai

Nuo metų pradžios labai stengsitės rasti konkretų kelią savo idėjoms ir pelno planams. Tai gali reikšti kasdieniškų, nuobodžių ir grynai praktinių biurokratinių klausimų sprendimą, tačiau, laimei, atkaklumas ir motyvacija yra jūsų stipriosios pusės 2021 m.

Bendravimas su kolegomis ar verslo partneriais bus dar vienas galvosūkis, kurį reikia išspręsti. Jums visiškai aišku viskas, ką jums reikia pristatyti ir aptarti, tačiau natūraliai tai atliksite savo stiliumi.

Ir tai yra kažkam tinkamas stilius, tačiau dėl jo galite susidurti su problemomis su kitais.

Birželio mėnesį jums bus blogiau paaiškinus – Merkurijus dvyniuose taip pat yra retrogradinis, todėl neskirkite jokių svarbių paskyrimų!

Antroji rugsėjo ir spalio pusė bus sėkminga. Gruodžio 13 yra puikus laikas visapusiškai ir užtikrintai imtis savo slaptų planų!

namai ir šeima

Kaip ir dirbate visu pajėgumu, šiemet namuose nesėdėsite. Idėjos kraštovaizdžiui, kur atostogauti šeimoje ar savaitgaliui su artimaisiais, žiemą, pavasarį, vasarą ar rudenį, tikrai gims jūsų galvoje.

Jūs esate idėjų šaltinis, ir jūsų artimieji tai įvertins, ypač jei jie gimė oro (Dvyniai, Vandenis, Svarstyklės) ar ugnies (Liūtas, Avinas, kiti Šauliai) ženkluose.

Jie bus puikūs partneriai visiems jūsų drąsiems planams, ar tai būtų vasaros kelionė, ar drąsus ir egzotiškas namų pertvarkymas.

Kita vertus, tikriausiai neišnaudosite bendro vandens ir žemės ženklų entuziazmo, o jie norės ramybės, o ne jūsų, jų nuomone, beprotiškų idėjų!

Tačiau jei susilaikysite nuo savo idėjų reklamavimo, spalio mėnuo bus vienas maloniausių mėnesių jūsų namuose ir suteiks supratimo bei malonios bendros patirties!

Sveikata

Jūs taip pat esate skolingas savo sveikata sėkmingiems ir energingiems 2021 metams, galite pasikliauti savo kūnu ir jis jūsų neišduos.

Žinoma, jei gyvenate sveikai, turėkite pakankamai poilsio ir mankštos, kad išlaikytumėte formą ir jėgą.

Jums bus svarbu būti gamtoje ir gryname ore, o tai ne tik išvalys galvą ir atneš naujų idėjų, bet ir bus labai naudinga visam kūnui.

Reklama