Savaitės horoskopas 2022 metų nuo Rugsėjo 26d. iki Spalio 2d.

Kitos Naujienos

Dangaus kūnų išsidėstymas šią savaitę bus palankus kelionėms. Sustiprės susidomėjimas kitų tautų kultūra ir tradicijomis, lengviau seksis surasti bendrą kalbą su užsieniečiais. Taip pat seksis mokytis ir kaupti bei apdoroti informaciją.

Geras laikas laikas bendrauti, susitikti su draugais ir užmegzti naujas pažintis.

Tačiau romantiškiems santykiams ši savaitė nebus nepalanki. Lengviau kils ginčai ir konfliktai tarp partnerių, todėl reikėtų sąmoningai vengti nesusipratimų ir kivirčų.

Naujos romantiškos pažintys ir meilės pasimatymai nebus labai džiuginantys, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį.

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus labai darbinga ir produktyvi. Šiuo laikotarpiu reikėtų vengti staigių ir neapgalvotų veiksmų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę Avinas daugiausia rūpės, kaip sukurti harmoningus santuokinius santykius. Stenkitės skirti kuo daugiau laiko savo antrajai pusei. Galėsite ramiai ir be emocijų pasikalbėti jautriausiomis temomis, kurios anksčiau galėjo sukelti konfliktus. Demonstruokite išmintį ir dosnumą ieškodami kompromisinių sprendimų. Jūsų santuokos partneris taip pat bus pasirengęs konstruktyviam dialogui. Tuo tarpu tų, kurie tik pradėjo romantiškus santykius, laukia sunkumai. Sustiprės intymūs troškimai, kurių nepatenkinimo atveju galimi konfliktai. Stenkitės su mylimu žmogumi elgtis ne tik aistringai, bet ir švelniai bei rūpestingai. Padarykite jam ką nors malonaus, ir jums bus atsakyta tuo pačiu. Savaitgalį gali kilti aršūs ginčai dėl elgesio taisyklių, asmeninės laisvės ir įsipareigojimų vieno kitam.


JAUTIS

(04 21–05 20)

Šios savaitės darbo dienomis Jaučiui bus palankus metas spręsti materialines ir buitines problemas. Šeimos biudžete atsiras daugiau pinigų, galėsite įsigyti svarbių pirkinių. Jei namuose yra neremontuota buitinė technika, pats metas ją nuvežti į dirbtuves arba kviesti specialistą į namus. Taip pat tinkamas laikas įsigyti naminių gyvūnėlių. Tuo tarpu šeimyniniame ir santuokiniame gyvenime susidarys nerami psichologinė atmosfera. Tai ypač aktualu tiems, kurie gyvena su tėvais, seneliais ar turi vaikų. Interesų ir kartų konfliktas bus gana būdingas šioms dienoms. Savaitgalį stenkitės daugiau atsipalaiduoti, rūpintis savo sveikata ir neapsikrauti verslo reikalais.


DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams ši savaitė bus palankus laikotarpis asmeniniam tobulėjimu, mokymuisi ir kūrybai. Rimtai užsiėmę studijomis galėsite lengvai įsisavinti sudėtingą mokomąją medžiagą. Romantiški santykiai pagerės: aiškiau suprasite savo mylimą žmogų. Galbūt turėsite gerą progą pademonstruoti savo meninius sugebėjimus. Pavyzdžiui, būsite pakviesti dalyvauti konkurse arba kalbėti viešai. Šią savaitę pasitaikys galimybių pademonstruoti kitiems savo talentus ir kilnumą. Tačiau šiomis dienomis bus sunku išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir nervus.. Bendraudami su kaimynais ir pažįstamais galite netikėtai prarasti savitvardą, todėl susitikimų su jais kol kas geriau vengti. Savaitgalį atidžiau stebėkite vaikų elgesį ir būkite dėmesingi vyresniajai kartai.


VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią savaitę jaus padidėjusį atsipalaidavimo, komforto ir vienatvės poreikį. Šį laiką patartina praleisti ramioje vietoje: gamtoje, prie vandens, kokioje nors sodyboje ar sanatorijoje. Buvimas gamtoje padės atgauti jėgas ir sustiprinti dvasią. Ypač tinkamas metas bus medituoti ant vandens ar prie ugnies, skaityti filosofines knygas, mokytis jogos pratimų. Savaitės viduryje derėtų susilaikyti nuo dovanų vaikams ir mylimiesiems pirkimo. Nerekomenduojama leisti pinigų jų malonumams. Galbūt jie tikėsis iš jūsų dosnių poelgių ir brangių dovanų, tačiau tai nepadės pagerinti santykių, o atvirkščiai, juos tik pablogins. Savaitgalį nepatartina užsiimti išsamiu namų valymu ar remonto darbais bute.


LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę Liūtui reikės naujų potyrių. Jų rasite keliaudami ir draugiškai šnekučiuodamiesi su įdomiais ir artimos sielos žmonėmis. Neatsisakykite progos apsilankyti renginiuose, vakarėliuose ar šeimos šventėse, į kurias būsite pakviesti. Ten jūs jausitės lengvai ir laisvai. Savaitės viduryje gali išsipildyti jūsų seniai puoselėjama svajonė. Pavyzdžiui, galite sutikti žmogų, kurio pasirodymo savo gyvenime laukėte ilgai. Taip pat galite rasti informacijos, kurios ieškojote jau seniai. Tuo tarpu šuo metu gali pablogėti santykiai su tėvais. Neeskaluokite konfliktų. Galbūt norėsite ką nors svarbaus padaryti savo iniciatyva, nepaisydami artimųjų nuomonės ir dėl to sukelti jų nemalonę. Savaitgalį geriau likti namuose ir niekur toli nevažiuoti.


MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė šią savaitę galės daug pasiekti, jei elgsis išradingai ir nuosekliai. Pirmiausia tai taikoma sprendžiant karjeros ir materialinės gerovės klausimus. Jei išsikelsite tikslą įsigyti kokį nors daiktą ir imsite tam taupyti pinigus, tuomet reikiama suma susikaups gana greitai. Taip pat šiuo metu padidės apetitas. Stenkitės nepersivalgyti, kitaip jūs patys nepastebėsite, kaip priaugsite kelis kilogramus svorio. Savaitės viduryje keliaudami nesėskite į automobilį su nepažįstamais žmonėmis: dėl to kelyje gali kilti nemalonumų. Šiuo laikotarpiu galite sužinoti neigiamą ir formaciją ar neteisingų faktų apie save ar savo pažįstamus. Stenkitės nekreipti dėmesio į ją. Savaitgalį susilaikykite nuo didelių pirkinių.


SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės šią savaitę gali leistis į ilgą kelionę. Jeigu aplinkybės tam neprieštarauja (pavyzdžiui, nesate įsipareigoję šeimoje ar darbe), tuomet niekas negalės jums sutrukdyti. Galbūt netikėtai sulauksite kvietimo palaikyti kompaniją keliauti susiruošusiems draugams. Šios savaitės dienos bus palankus metas studijoms, akiračio plėtimui, savišvietai. Mokiniams nebus sunku išlaikyti visų testų ir egzaminų, išstudijuoti ir suprasti mokomąją medžiagą. Savaitės viduryje į jus gali kreiptis vienas jūsų draugas su prašymu paskolinti tam tikrą pinigų sumą. Dėl to santykiai su juo gresia pablogėti, nepriklausomai nuo to, ar duosite jam pinigų, ar atsisakysite. Savaitgalį geriausia praleisti ne namuose. Jei liksite namuose, rizikuojate susipykti su artimu žmogumi dėl visiškai nereikšmingos priežasties.


SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas šią savaitę galės parodyti savo nepaprastą gebėjimą rasti atsakymus į klausimus apie paslaptingiausius ir mįslingiausius reiškinius. Jei pastaruoju metu nerimaujate dėl kokių nors keistų ir nesuprantamų įvykių, tuomet galite ištirti ir suprasti tikrąją to, kas vyksta, priežastį. Palankus metas su valdžios ir įstatymų atstovais spręsti opius klausimus, kurių pageidautina neviešinti. Galbūt jus palaikys įtakingas mecenatas. Savaitės viduryje kai kurios jūsų iniciatyvos susidurs su tam tikru pasipriešinimu. Jei norite, kad viskas baigtųsi sėkmingai, tai neturėtumėte bandyti prastumti savo sprendimų per jėga ir agresiją. Kartais protingiau sustoti ir palaukti, kol aplinkybės pasikeis jums į naudą. Savaitgalį susilaikykite nuo ilgų kelionių, daugiau laiko skirkite savo sveikatai.


ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę pagerės Šaulio santuokiniai ir dalykiniai santykiai. Jei tarp jūsų ir verslo partnerio kyla rimtų nesutarimų, pabandykite pasitelkti tarpininkus į pagalbą. Veiksmingas būdas susitaikyti su santuokos partneriu bus bendrų ateities planų kūrimas. Galvokite, svarstykite, svajokite kartu, aptarkite, kur norėtumėte nukeliauti per atostogas. Bendras tikslas suvienys jus, tapsite artimesni vienas kitam. Tuo tarpu savaitės viduryje stenkitės išvengti gandų ir apkalbų, nes jos gali pakenkti jūsų reputacijai. Neleisk niekam sutepti savo gero vardo ir užkirskite kelią kitų veiksmams, kurie gali parodyti tave nepalankioje šviesoje. Savaitgalį geriausia leisti namuose ir nedalyvauti pramoginiuose renginiuose.


OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę patartina susitvarkyti susikaupusius reikalus namuose ir darbe. Ieškokite konstruktyvaus problemų sprendimo, bet kokius klausimus nagrinėkite iš praktinės pusės. Kuo daugiau tvarkos įvesite aplink save, tuo geresnė bus jūsų sveikata. Jei jūsų namuose yra augintinių ir augalų, rūpintis jais jums bus ypatingas malonumas. Tai geras laikas medicininėms ir profilaktinėms procedūroms. Dauguma ligų bus lengvai išgydomos. Savaitės viduryje susilaikykite nuo susitikimų su draugais ir triukšmingų vakarėlių. Šis laiku gresia konfliktai su pažįstamais žmonėmis. Galimi ir pavydo protrūkiai mylimam asmeniui. Savaitgalį neapsikraukite rūpesčiais ir reikalais, verčiau pasistenkite gerai pailsėti ir pasisemti naujų jėgų.


VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę Vandeniui, turinčiam savo vaikų, rekomenduojama daugiau laiko skirti jų auklėjimui. Atrasite savyje pedagoginių gabumų ir pasieksite visišką supratimą su vaiku. Tada jūsų atžala tikrai jus pradžiugins savo laimėjimais. Meilės santykiai šiomis dienomis taip pat klostysis sėkmingai. Jūsų bendravimas su mylimu žmogumi taps įdomesnis, geriau suprasite vienas kitą. Šis laikas puikiai prabėgs keliaujantiems ar atostogaujantiems. Jiems romantikos tikrai netrūks. Tuo tarpu santuokiniai santykiai gali pablogėti savaitės viduryje. Pagrindinė prieštaravimų priežastis – pavydas ir veiksmų nenuoseklumas. Savaitgalį stenkitės neplanuoti svarbių darbų ir susilaikykite nuo tolimų išvykų bei susitikimų.


ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę Žuvys savo namuose jausis saugiai ir maloniai. Išnaudokite šį laiką, kad pasiektumėte visišką supratimą šeimoje, santykiuose su artimais giminaičiais ir tėvais. Dabar galite aptarti paveldėjimo klausimus su seneliais. Ši gana jautri ir opi tema bus sutikta supratingai, o daugelis problemų bus išspręstos teigiamai. Palankus metas imti paskolą, įsigyti baldus ar brangią buitinę techniką. Turėsite progą palengvinti buities darbus, sukurti patogesnes gyvenimo sąlygas. Tuo tarpu savaitės viduryje ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas virusinių infekcijų profilaktikai. Jūsų organizmas taps joms imlus dėl nusilpusios imuninės sistemos, todėl stiprinkite ją. Savaitgalį galimos buitinės traumos, todėl būkite itin atsargūs dirbdami su aštriais įrankiais.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!