Savaitės meilės horoskopas 2020 m. Spalio 12–18 d

Savaitės meilės horoskopas 2020 m. Spalio 12–18 d Horoskopai

Įsimylėjus viskas retai vyksta pagal planą, tačiau jei šiek tiek pasistengsite, galite siųsti įvykius tinkama linkme.

Astrologai jums pasakys, ką turite padaryti šią savaitę, kad jūsų gyvenime atsirastų daugiau sėkmės ir meilės.

Avinas
Šis laikotarpis Avinams bus labai palankus. Jie turėtų būti savimi, stengtis neprarasti širdies ir nekabinti nosies. Jie taip pat prives Aviną į meilės laimę. Tai bus daug lengviau pritraukti meilę dvasinės pusiausvyros ir nušvitimo būsenoje. Turite siekti tarpusavio supratimo ir būti itin atsargūs kalbėdami su mylimu žmogumi. Vienišas Avinas gali padaryti puikų pirmąjį įspūdį.
Jautis 
pradeda laiką, kai priešinga lytis jiems parodys padidintą dėmesį. Tačiau jie taip pat gali dominti energetinius vampyrus ir toksiškus žmones. Toksiški pažįstami gali sutrikdyti Jaučio planus toksiškais žodžiais ir išdaigomis, pakenkti jų pasitikėjimui. Verta apeiti tokius žmones ir neklausyti kritikos.
Dvyniai
Tikras priešingos lyties magnetas bus jų optimizmas, įgimta charizma ir žavesys. Tik sąžiningumas ir atvirumas su mylimu žmogumi padės išsaugoti ir sustiprinti jau esamą meilę. Tai idealus laikotarpis bendram verslui – apsipirkimui, poilsiui ir kelionėms į kitus miestus ir šalis.

Vėžys
Šią savaitę bus Marso opozicija. Ugnies stichijos jėga suteiks Vėžiams stiprybės ir pasitikėjimo savimi. Patys vėžiai yra įtraukti į šį sąrašą, todėl astrologai, veikiami galingo Marso, pataria neduoti kalbos. Kritika ir nemalonūs žodžiai gali sunaikinti bet kokius, net patvariausius santykius. Turite sekti savo teiginius ir meiliai atsakyti į meilę.
Liūtas 
turėtų skirti didelį dėmesį kiekvienam šios savaitės rytui. Jei derinsitės teisingai ir optimistiškai,  kiekviena diena bus sėkminga… Tai ypač pasakytina apie meilę. Jei per pusryčius nepradėsite kivirčų ir skandalų, vakarienės metu jums nereikės klausytis skundų. Turite būti atviresni su artimaisiais ir išmokti suteikti jiems daugiau laisvės. Vieniši Liūtai turėtų atidėti visas datas iki savaitės pabaigos. Romantiškų susitikimų metu geriau nekalbėti apie darbą ir problemas.
Mergelė 
turi  palaikyti gerą formą kiekvieną šios savaitės dieną. Jei esate aktyvus ir nepasiduodate kitų provokacijoms, tada jums užteks energijos ir jėgų viskam – tiek darbui, tiek meilei. Tai labai šviesi ir įsimintina šio ženklo atstovų savaitė. Žvaigždės suteiks Mergelei naujų galimybių, padarys jas patrauklesnes priešingai lyčiai. Mergelėms teks priprasti prie žmonių dėmesio ir neatmesti jų noro bendrauti.
Svarstyklės
Vienišos Svarstyklių žvaigždės ir planetos padės rasti sielos draugą. Galima daug naujų pažinčių. Žmonės taip pat gali noriai susitarti dėl pasimatymų su Svarstyklėmis. Jei santykiai pradeda vystytis labai greitai, neskubėkite. Geriau pirmiausia  patikrinti meilės suderinamumą su savo partneriu., o tada jau šok į galvą į baseiną. Bus labai naudinga laikytis draugų ir šeimos patarimų dėl santykių su priešinga lytimi. Artimi žmonės šią savaitę nesiskirstys.
Skorpionas
Šio ženklo žmonėms reikės nusiteikti teigiamai bangai.

Būtina padidinti pasitikėjimą savimi arba bent jau pradėti judėti šia linkme. Galite pradėti sportuoti, apsilankyti grožio salonuose, pakeisti savo išvaizdą, atnaujinti savo drabužių spintą. Visa tai teigiamai paveiks savivertę, taigi ir meilės sferą. Tai taikoma tiek vyrams, tiek moterims.

Šaulys
Naujoji savaitė prasideda nuo Marso priešinimosi. Šis renginys Šauliui atvers naujas duris į meilės sėkmės pasaulį. Nuo antradienio galite saugiai eiti į pasimatymus, susitikti socialiniuose tinkluose ir realiame gyvenime. Taip pat naudinga pakelti esamus santykius į aukštesnį lygį. Galbūt laikas kam nors prisipažinti meilėje arba pakviesti ilgametį partnerį atsikraustyti.
Ožiaragis
Ožiaragiams geriau neskubinti dalykų. Skubėjimas meilėje gali sukelti problemų. Pavojingas meilės laikotarpis gali būti spalio 15 ir 16 d. Apskritai savaitė bus gana rami, tačiau Visata vis tiek teigiamai pakoreguos meilės sferą. Nereikėtų tikėtis didelių pergalių, tačiau Ožiaragiams tikrai pavyks judėti šia linkme.

Vandeniai Vandenio
astrologai primygtinai pataria neklausyti aplinkinių žmonių patarimų, ypač meilės srityje. Tai tikrai nieko gero neprives. Geriau kreiptis į savo intuiciją. Jau egzistuojančiuose santykiuose astrologai rekomenduoja neperžengti to, kas leistina, ribų. Jums nereikia pakelti balso ar atvirkščiai parodyti visiško abejingumo sielos draugo problemoms.
Žuvys
Šią savaitę žuvys turės būti kuo aktyvesnės bendraudamos. Aplinkiniai norės pajusti lengvumą ir optimizmą. Jei Žuvys gali jiems tai duoti, meilės sėkmė bus jų kišenėje. Pirmąją ir paskutinę savaitės dieną verta pabūti vienumoje, mėgautis asmeniniais reikalais.

Reklama