Senovės kinų būdas – kaip išgydyti visas ligas ir kovoti su nuovargiu?

Senovės kinų būdas – kaip išgydyti visas ligas ir kovoti su nuovargiu? Įdomybės

Kodėl mes pavargstame? Nes mes sėdime ir nejudame. O kai sėdime, energetiniai kanalai sustingsta.

Kinijos gydytojai sako, kad kai neturime problemų dėl energetinių meridianinių kanalų praeinamumo, tada neturime problemų su kraujotaka ir jaučiamės gerai.

Mes ant rankos turime po šešis tokius kanalus. Nykštys yra plaučių kanalas, rodomasis – storoji žarna, vidurinis – perikardo kanalas, bevardis – trigubas šildytojas, mažasis – širdies kanalas, o delnų viršutinė dalis – nugara.

Paprastas būdas padėti sau, esant širdies ir kaklo slankstelių problemoms: šiek tiek ištieskite rankas į priekį. Įsivaizduokite, kad kiekvienoje rankoje laikote po stiklinę. Laikydami rankas šioje padėtyje, pradėkite abu riešus sukti į vidų. Tokius judesius padarykite 150 kartų ir stebėkite savo pojūčius, kai sukate riešus. Tada, lygiai taip pat, judinkite į išorę, kartokite 150 kartų.

Tai turėtų būti daroma kiekvieną dieną. Tuoj pat pastebėsite kaklo stuburo palengvėjimą, o pečiai nustos skaudėti.

Jei nesiseka sukti rankų arba visai nesugebate jų pasukti, tai rodo, kad turite širdies problemų ir su išmatomis susijusių problemų. Taip pat galite gana stipriai paspausti tašką tiesiai virš vidinės alkūnės ant vienos ir kitos rankos (taip pat 150 kartų). Jei jums skauda – vėlgi, tai byloja apie širdies problemas.

plaukų

Jei ilgai sėdite ir jaučiate, kad nugara yra nutirpusi, tada paplokite išorine delnų dalimi viena į kitą. Išorinė delnų pusė yra susijusi su nugara, o po tokio patapšnojimo atsiras palengvėjimas.

Mūsų pėdose taip pat yra šeši energetiniai taškai: 3 kojos išorėje ir 3 vidinėje kojos dalyje. Vidurinė (šoninė) linija, kojos išorėje, yra tulžies pūslės energetinis kanalas, priekyje yra skrandis, o kojos gale – šlapimo pūslė.

Meridianai vidinėje kojos pusėje: vidinis (šoninis) – kepenys, arčiau priekio – blužnis, o išilgai kojų nugarinės dalies – tai inkstai.

Norėdami pagerinti kraujotaką kojose, atsisėskite šiek tiek pakeltomis kojomis ir pradėkite pasukti abiejų kojų kulkšnis iš pradžių į kairę, paskui į dešinę (taip reikėtų atlinkti 150 kartų į vieną pusę ir 150 kartų į kitą pusę).

Šie kraujotakai naudingi riešo ir kulkšnies pasukimai gali būti atliekami ryte, kai pabundate, bet vis dar gulite lovoje. Šie 2 pratimai yra labai svarbūs ilgam gyvenimui!

Reklama