Senovinis turtų ritualas labai lengva įvykdyti

Senovinis turtų ritualas labai lengva įvykdyti Įdomybės
Jau seniai vaikystėje iš močiutės girdėjau derinį „pinigų duona“. Ji paaiškino, kad jie kepdavo specialią duoną su sąmokslais. Ilgą laiką šių tekstų niekas neprisimena – pagrindinis dalykas yra tik galvoti apie gėrį ir palinkėti viso gero gaminant maistą.

Senovės turtų duonai ritualas

Tai visai nesunku.
Jauną Mėnulį reikia kepti duoną orkaitėje. Kad duona būtų pripildyta gyvos energijos, svarbu vartoti tik šviežius, natūralius ingredientus.
Tai reiškia viščiukų kiaušinius, karvės pieną, tikras mieles, šviežius miltus. Kaimiečiui lengviau visa tai organizuoti patiems. Na, o miestietis, manau, nuramins save, viską užsakydamas ūkininko parduotuvėje arba pirkdamas sveiko maisto parduotuvėje.
Nors „gaunama žaliavų kontrolė“ nėra tokia svarbi kaip nuotaika ir atmosfera.
Apskritai gaminama tešla ir kepama duona. Kol jis vargsta – reikia pasakyti teigiamus norus sau, namams, šeimai. Apie pinigus, turtus, sveikatą, pelną, naujus dalykus. Apskritai, viskas, ko jūs pats norite.
Iškepus duonai, jos negalima valgyti iškart. Jis turėtų būti paliktas ant stalo per naktį. Svarbu įsitikinti, kad mėnulio šviesa patenka ant jo.
Atkreipkite dėmesį į indus, kuriuos naudojate. Geriau, kad jis būtų pagamintas iš natūralių medžiagų: medžio, keramikos. Uždenkite duoną nauju rankšluosčiu. Geriau, kad tai rankšluostis, pagamintas iš natūralaus audinio, pavyzdžiui, iš lino.
Verta netoliese dėti monetas, galite padėti žalias ar baltas žvakes, kurį laiką jas uždegti.
Ryte po saulėtekio kiekvienam šeimos nariui reikia suvalgyti gabalėlį šios duonos. Pirmiausia valgo šeimos galva, po to – likusieji. Svarbu viską daryti gerai nusiteikus ir reikšti gerus norus.
Na ir viskas.
Mėnulio mėnesį tikėkitės malonių pokyčių materialioje sferoje.
Logika čia paprasta. Didėjant tešlai, auga ir turtas
Jauno mėnulio energija plius kokybė ir geri linkėjimai – štai – gerovės receptas.
Reklama