Šešios namų gėlės, kurios, pagal prietarus, pritraukia turtus į namus

Šešios namų gėlės, kurios, pagal prietarus, pritraukia turtus į namus Įdomybės

Daugelis įsitikinę, kad kai kurie kambariniai augalai pasižymi ypatingomis energinėmis ir magiškomis savybėmis. Tokie augalai sugeba pritraukti gerovę, laimę ir net turtus į namus.

Pinigų medis (Zamiokulkas)

Zamiokulkas yra populiarus augalas dėl neįprasto grožio ir nepretenzingumo. Jis retai žydi, tačiau tinkamai prižiūrint, jūs galite būti tokio gražaus reiškinio liudininkas.

Zamiokulkas taip pat vadinamas Pinigų medžiu, nes jo žali lapai asocijuojasi su dolerio valiuta.

 

Jei laikysitės Feng Shui taisyklių, tai šio augalo vieta pietrytinėje namo dalyje padeda pagerinti materialinę šeimos būklę. Ir jei lapai staiga pagelsta, ima kristi, tai gali reikšti artėjančius finansinius nuostolius ar švaistymą.

Storalapis (Crassula)

Šis augalas turi kitą pavadinimą – Pinigų medis. Storalapis yra nepretenzingas augalas – ilgai gali išbūti be vandens, nes jis sugeba kaupti drėgmę masyviuose stiebuose ir storuose lapuose.

Pasak legendos, šis augalas sugeba pritraukti turtus į namus, jei ne tik tinkamai juo rūpinsitės, bet ir nuolat bendrausite su juo.

Galite paprašyti augalo padėti finansiniais klausimais, taip pat storalapio augalui galite padėkoti už pelną ir sėkmę. Tokiu atveju, patariama glostyti lapus, reguliariai nuvalyti nuo lapų dulkes. Storalapis sugeria į save teigiamas emocijas ir visus nuoširdžius žodžius, o tada paverčia juos tokia pat teigiama energija sėkmei ir turtui.

Pelargonija (Pelargonium)

Pelargonija yra labai populiari ir ją galima rasti beveik kiekvienuose namuose. Egzistuoja prietaras,  kad viliojantis gėlės aromatas tarsi magnetas pritraukia turtus. Pelargonija skleidžia piniginę energiją, ypač, kai prašmatniai žydi.

Papartis (Dryopteris)

Papartis apgaubtas daugybe išskirtinių prietarų. Pagrindinis iš jų yra susijęs su įtaka žmogaus energijai, jis taip pat išsprendžia problemas tarp namų gyventojų ir padeda įgyvendinti planus. Be to, šis augalas skatina šeimininko sėkmę finansiniame sektoriuje, o taip pat apsaugo nuo finansinių sunkumų.

Citrinmedis (Citrus)

Nors citrusinių medžių auginimas namuose nėra lengva užduotis, tačiau tikrai verta pabandyti. Faktas yra tas, kad šis augalas gerai duoda vaisių ir, pagal prietarus, turi galimybę pritraukti pinigų. Norėdami pritraukti turtus į namus, padėkite citrinmedį pietrytiniame buto kampe. Jis turėtų duoti vaisių, nes būtent juose yra sukaupta reikalinga energija.

Raivė (Pachira)

Šis neįprastas augalas su didžiuliu kamienu, kilęs iš tropikų, priklauso baobabų šeimai. Pagal prietarus, raivė padeda užpildyti savininko kūną ir dvasią sveikata ir teigiama energija. Augalas taip pat gerina finansinę būklę. Manoma, kad jei išauga naujas lapas, tai prisideda prie turto padidėjimo ir apskritai prie visko, kas gali nutikti geriausia.

Reklama