Šį klausimą užduoda tik tas, kuris tave tikrai myli.

Šį klausimą užduoda tik tas, kuris tave tikrai myli. Žmonės

Dažnai nutinka taip, kad mes patys iki galo nesuprantame, ar mylime ir mylime mus? Kartais nutinka taip, kad kažkas iš poros myli labiau, o kitas arba tiesiog leidžiasi mylimas, arba myli, taip sakant, ne taip aiškiai kaip kitas.

Ką tada daryti? Kaip suprasti, kuris iš jūsų yra kuris? Jau seniai pastebėjau, kad tikrai daug dažniau mylintis žmogus iškels vieną klausimą, kuris jį tikrai jaudins ir bus jam neįtikėtinai svarbus. Štai koks yra šis klausimas:

„Ar tu mane myli?“ – tai yra pats klausimas, kurį gali užduoti tas, kuris jus tikrai labai myli ir todėl nori kuo dažniau tą patį iš jūsų išgirsti. Juk žmogui, kuris tave tikrai myli, labai svarbu žinoti abipusiai, ar tai yra su juo? Ar myli jį tiek pat, kiek jis tave, ar ne?

Taip, jis gali bijoti išgirsti jūsų atsakymą, jis gali būti nepatikimas dėl jūsų jausmų jam iki galo, tačiau jam taip svarbu išsiaiškinti, kad, nepaisant baimės ir baimių, jis visa tai įveikia ir vis tiek užduoda jums šį bei šį klausimą jau yra labai vertinga ir, kaip man, daug pasako.

Bet jei žmogus niekada net jūsų niekada neklausė, ar tikrai jį mylite, ir nelaukdamas atsakymo iš užgniaužto kvapo, jei jam niekada nebuvo įdomu žinoti, kokie gilūs ir stiprūs jūsų jausmai jam yra, tai visiškai įmanoma, kad jis tiesiog bijo kad atsakydami į jį klausiate to paties, bet jam to visai nereikia. Juk jis gali gerai suprasti, kad jo jausmai tau nėra tokie stiprūs, kaip norėtum, ir jis nenori tau meluoti.

Todėl jis neklausia jūsų, kaip jam atrodo, nepatogių ir „nereikalingų“ klausimų. Galų gale, kodėl jis turėtų žinoti, ko jis ir todėl negali jums atsakyti savo meile? Todėl niekada neklausiau. Jam paprasčiausiai visai ne taip svarbu, kaip žmogui, kuris tikrai tave mylėtų visa širdimi ir siela.

Žinoma, tai tik mano nuomonė ir jūs galite sutikti su juo, ar ne, bet aš taip manau ir jau pastebėjau kitų porų santykiuose mano minčių šia tema patvirtinimą. Nors sutinku, kad viskas gali būti gana individualu.

Todėl man bus labai įdomu sužinoti jūsų nuomonę šia tema. Taigi esate laukiami komentare. Ir, kaip visada, sėkmės jums!

 

Reklama