Ši mergaitė teigia, kad gyveno 10 ankstesnių gyvenimų – detalės, kurias ji gali papasakoti, stebina…

Įdomybės

Ar įsivaizduojate, kaip būtų įdomu gimti turint galimybę prisiminti praėjusį savo gyvenimą? O kas, jei gimei turėdamas galimybę prisiminti 10 praėjusių gyvenimų? Joey Verwey nuo 3 metų pradėjo pasakoti išsamias istorijas apie 10 savo ankstesnių gyvenimų. Įvairios jos reinkarnacijos istorijos buvo tokios išsamios ir neįprastos, kad buvo sunku patikėti, kad ji visas jas sugalvos.

Nuo tada, kai ji buvo maža, žurnalistai, tyrinėtojai, psichologai ir reinkarnacijos ekspertai leido laiką dirbdami su ja. Jie praleido daug laiko klausydami pasakojimų apie jos ankstesnį gyvenimą ir tikrindami tas istorijas.

Mergaitė teigė, kad ji gyveno maždaug prieš 200 milijonų metų

Joey Verwey pirmąjį savo gyvenimą prisimena, kad buvo urvinis žmogus, gyvenęs maždaug prieš 200 milijonų metų. Ji galėjo papasakoti prisiminimus apie kaulų ir akmeninių įrankių palikimą įvairiuose urvuose ir apie patirtį, kai ją persekiojo dinozauras. Nors dabartiniame gyvenime ji niekada ten nebuvo, ji sugebėjo mokslininkams papasakoti kelią į urvus, kuriuos prisiminė iš ankstesnio gyvenimo Pietų Afrikoje.

Tyrėjai buvo šokiruoti, kai patikrino, ar tikrai šiuose urvuose gyveno žmonės, o ypač, tokia maža mergaitė.

Du kartus Joey prisimena, kad Egipte gyveno kaip vergė. Ji gali pateikti labai išsamią vergų patalpos laivuose apžvalgą ir tai, kaip senovės egiptiečiai grindė labai ypatingus akmeninius kelius.

Kitame XX amžiaus dešimtmečio pradžioje Pietų Afrikoje Joey prisimena, kad buvo prezidento Paulo Krugerio anūkė. Ji taip pat prisimena, kad turėjo 10 vaikų ir 2 vyrus. Ištyrus šią neįtikėtiną istoriją, buvo nustatyta, kad vienas iš jos vaikų vis dar buvo gyvas ir jam yra 90-dešimt metų.

Kai Joey buvo 5 metai, ji sutiko savo dukrą iš ankstesnio gyvenimo. Moteris pasakojo, kad jaunoji Joey jai priminė jos mamą, o jos ilgai kalbėjosi apie sudėtingas ankstesnio bendro gyvenimo detales. Moteris teigė, kad 5 metų mergaitė gali pasakyti dalykus, kuriuos gali žinoti tik jos mama.

Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie Joey ir jos neįtikėtiną reinkarnacijos patirtį. Pernelyg neįtikėtina, kad būtų tiesa? Niekas to nežino…

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt