Ši stipriausia senovės apeiga suteiks patogų gyvenimą 7 metus

Ši stipriausia senovės apeiga suteiks patogų gyvenimą 7 metus Įdomybės

Ezoterikai pasidalijo stipriausia senovės apeiga, kuri padės įgyti ir išsaugoti turtus 7 metus. Šis ritualas atliekamas augančiame mėnulyje darbo dienos dienomis.

Paimkite septynias to paties nominalo monetas, vidurdienį padėkite jas ant Saulės ir pasakykite: „Septynios monetos, jūs pilate saulę ir auksą, pritraukite pinigų. Monetos pateks į mano piniginę, pajamos ateis į mano namus “. Kai tik saulė nusileis, monetas įdėkite į skirtingus maišus ir paslėpkite slaptoje vietoje. Kiekvieną savaitę reikia atlikti ritualą.

Pirmoji savaitė . Pirmąją dieną, vidurdienį ir 7 minutes, išimkite 7 monetas. Suskaičiuok juos 7 kartus, o tada, užmetęs ant stalo, pasakyk: „Aš moku skurdą, aš nepažįstu skurdo“ . Slėpti monetas atgal;

Antra savaitė . Išimkite monetas, padėkite ant senos SSRS laikų kupiūros ar senos monetos. Vertė nėra svarbi, svarbiausia, kad tai seni pinigai. Palikite 7 valandas;

Trečia savaitė

Ant piniginės uždėkite 7 monetas, pagrindinė sąlyga – pinigai turėtų būti. Palikite jį kuriam laikui. Po kelių valandų paslėpkite monetas, išimkite bet kokį banknotą. Per savaitę pakeiskite jį ir paaukokite labdarai. Galite duoti išmaldą arba nusipirkti maisto ir išdalinti vargstantiems. Pinigai grįš šimteriopai;

Ketvirtoji savaitė.

Prieš pirmą kartą išeinant iš namų šią savaitę, įtrinkite monetą tarp delnų, o tada prispauskite ją prie kaktos, iki taško tarp antakių – šioje vietoje yra „trečioji akis“, kuri leis jums rasti ir pastebėti papildomus pajamų šaltinius. Monetą galima gydyti antiseptiku.

Penkta savaitė . Užrašykite siužetą ant popieriaus lapo, įdėkite jį į monetų maišelius ir palikite savaitei. Sąmokslo tekstas:

„Turtai taip nashepchu sėkmės, turtų, 7 metai buvo įgyta“.

Šeštoji savaitė .

Vakare išimkite monetas, padėkite jas į nuošalią vietą ir netoliese padėkite skanėstą (pieną ir duoną). Mandagiai kreipkitės į namo savininką, klausdami jo apie gerai maitinamą ir turtingą gyvenimą: „Brownie-tėvas, pilka šeimininke! Valgyk gerai, klausykis mūsų. Kad namuose būtų turtingas ir gerai maitinamas gyvenimas, kad galėtumėte kasdien puotauti, į namus įdėti laimės ir sėkmės, sutaupyti pinigų ir pasveikinti “ . Atsiimkite pinigus iki nakties.

Septinta savaitė.

Pabarstykite druska ant lėkštelės, sakydamas: „Tol, kol druska yra sūrus, nereikia gąsdinti skurdą, laimė negali būti atimta, pinigai negali būti skaičiuojamas . “ Ant druskos krūvos uždėkite 7 monetas ir palikite jas kelioms valandoms. Po to turėsite sumokėti 7 monetas už klestėjimą ir praturtėjimą. Kiekviena moneta tarnauja metus, o tai reiškia, kad jūsų laukia 7 metų turtas ir gausa. Svarbiausia visada nešiotis su savimi 1 monetą, o likusią namo dalį paslėpti nuo smalsių akių. Taigi jūs kasmet vis labiau didinsite savo pajamas.

 

 

Reklama