Šį vakarą būtinai atidarykite piniginę ir pašnibždėkite į ją šiuos žodžius. Ir pinigai bus nuolatiniai!

Šį vakarą būtinai atidarykite piniginę ir pašnibždėkite į ją šiuos žodžius. Ir pinigai bus nuolatiniai! Įdomybės

Būtent per piniginę kiekvieną dieną praeina mūsų pinigų energija ir liejasi pinigų srautai – mes nuolat ten dedame pinigus ir juos paimame.

O pinigų srautas yra beprotiškai didžiulis. Tik įsivaizduokite ir supraskite, kiek pinigų teka iš vienos vietos į kitą. Ir tai vyksta kiekvieną sekundę ir visur … visame pasaulyje. Tai yra pinigų srautas.
Įsivaizduokite, kaip būtų nuostabu patekti į šį srautą ir kad pinigai reguliariai ir lengvai tekėtų į mūsų piniginę. Ir dar vėsiau, kad šis srautas niekada nesustotų. Yra paprastas būdas nukreipti jį į mūsų piniginę … privilioti per galingą ir veiksmingą ritualą.
Dabar jam labai stiprus ir tinkamas momentas, kai artėja augantis mėnulis. Būtent, šiuo laikotarpiu pinigų atvykimas kartais padidėja. Būtent tokiomis akimirkomis atsiranda galimybė gauti milijonus!
O milijonieriai, beje, visada naudoja tokius mėnulio laikotarpius ir padidina savo pinigų pajamas įvairiais talismanais ir ritualais. Jie labai atsargiai saugo save nuo kenkėjiškų programų, blogo linkinčių ir pavydžių žmonių! Jie nėra drovūs, skirtingai nei vargšai ir išdidūs žmonės)) Kiekvienas iš jų visada turi specialų talismaną! Ir jie taip pat krauna pinigines!)
Šiandien dangus dar jaunas mėnuo, todėl būtinai atlikite finansinės gerovės ir pinigų pritraukimo į savo gyvenimą ritualą. Pakalbėkime apie piniginę naujam mėnulio mėnesiui, kad ji pritrauktų pinigų į mūsų gyvenimą.
Šiuos žodžius reikia perskaityti, kai danguje pasirodo jaunas mėnulis. Tai yra, vakare reikia tris kartus ištarti juos į atvirą piniginę:
„Kai gimsi tu, brangus mėnesio broli, taip mano piniginėje bus pinigų, o aš nepamatysiu skurdo. Kaip tu jaunas ir spindi visam pasauliui, taip galiu gyventi gausiai ir prisiminti Dievo dosnumą. Amen! „
Būtinai perskaitykite ant atviros piniginės ir tada, kai mėnulis jau bus pakilęs.

Viso gero ir sveikatos Jums!

Reklama