Siaubas: Vilniuje klasiokai sumušė ir padegė mergaitę

Naujienos

Vilniuje – žiaurus smurtinis išpuolis prieš 12-metę

Ketvirtadienį Vilniuje, Pilaitėje, esančioje progimnazijoje įvyko šokiruojantis incidentas – 12-metė mokinė patyrė žiaurų klasiokų išpuolį. Vilniaus policija šiuo metu aiškinasi įvykio aplinkybes.

Apie įvykį žurnalistams pranešė sunerimęs vyras, kurio vaikas mokosi toje pačioje mokykloje. Pasak jo, šeši šeštokai prie mokyklos tualeto sumušė ir padegė savo klasiokę.

Vilniaus policija informavo, kad 12.40 val. buvo gautas pranešimas iš 1983 metais gimusios moters, kuri pranešė, jog buvo sumušta jos 2011 metais gimusi dukra. Pirminiais duomenimis, moteris policiją informavo, jog 10.39 val. sulaukė dukros skambučio, kuri papasakojo žiauraus įvykio detales. 12-metė teigė, jog buvo apstumdyta ir pargriauta klasiokų, taip pat jai buvo įspirta.

Pasak vieno liudininko, mergaitę berniukai sumušė ir padegė.

Surinkta medžiaga pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 3 dalį (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Ištrinta Laisvės partijos reklama dėl referendumo
Ištrinta Laisvės partijos reklama dėl referendumo

Laisvės partija reklamavosi su degančiu vaiku

Prieš keletą savaičių vykstant aktyviai referendumo kampanijai kontraversiškai vertinama, su narkomanija siejama Laisvės partija, turinti atstovus Lietuvos Seime, skleidė reklamą su degančiu vaiku. Jokių abejonių nėra, kad daugiausiai jaunimo tarpe palaikymą turinčios partijos tokia veikla dalyje visuomenės galėjo sukelti ne tik neigiamas emocijas. Klausimas lieka retorinis, kokią įtaką tokia reklama (su degančiu vaiku) galėjo turėti įtakos šiam įvykiui.

Progimnazijos direktorė tvirtina, kad jokio incidento nebuvo – „nuskriausta buvo truputėlį“

Žurnalistams susisiekus su progimnazijos direktore, ji tvirtino, jog esą jokio incidento nebuvo.

„Mergaitės tarpusavyje susistumdė. Dabar aiškinamės. Policija nebuvo kviesta, nei policijos, nieko nebuvo. Neteisinga informacija paskleista. Tėvai kartais sureaguoja labai stipriai. Tikrai nebuvo nei policijos. Mergaitės susistumdė, nuskriausta buvo truputėlį, mes išsiaiškinsim su tėvais“, – sakė ji.

Incidentas sukėlė didelį nerimą tiek mokyklos bendruomenėje, tiek visuomenėje. Policija ragina visuomenę bendradarbiauti ir pateikti bet kokią informaciją, kuri galėtų padėti tyrimui. Mokyklos administracija ir mokytojai skatinami stiprinti prevencines priemones, siekiant užtikrinti mokinių saugumą.

Šaltinis: 77.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt