Šiaurėje kai kurie žmonės gyvena statinėse. Kaip jie atrodo savo namuose?

Šiaurėje kai kurie žmonės gyvena statinėse. Kaip jie atrodo savo namuose? Žmonės

Šiauriniai šalies regionai visiškai skiriasi nuo kitų Rusijos vietų.Tai pasireiškia tiesiogine prasme viskuo.Pavyzdžiui, niekur, išskyrus Šiaurę ir Trans-Uralą bei Tolimuosius Rytus, nėra namų, kuriuos žmonės stato geležinėse statinėse.Būtent, konteineriuose, kurie naudojami jūrų kroviniams gabenti.

Ši tradicija prasidėjo dėl pamainos darbuotojų, kurie pažodžiui pritaikė būstą atšiauriomis šiaurinėmis sąlygomis.Laikui bėgant, darbuotojams išvykus iš šių vietų, jų keistus būstus statinėse užėmė vietiniai gyventojai, neturintys savo butų ar pilnaverčių namų.

Iš išorės tokie namai atrodo visiškai neįkandami.Bet viduje vieni žmonės atliko tikrą remontą – dvigubo stiklo langai, apšiltintos grindys … Įėjus į žmogų, įeinama į nedidelį koridorių, tada ateina virtuvė ir du kambariai, pro kuriuos galima pereiti – kitų tokiomis sąlygomis tiesiog negalima padaryti.
Tokie butai vis dar atrodo keistai, nes yra apvalūs.Tačiau šiauriečiams pavyksta jose gyventi ir netgi sukurti jaukumą, o tai sunku padaryti ankštoje erdvėje.
Tačiau pagrindinė tokių kajutių problema yra šildymas.Gana sunku tai įvykdyti, kad visa statinė būtų pašildyta.
Yra tokių, kurie susidoroja su šia užduotimi.Jie statinėse gyvena be problemų net sunkiausiomis žiemomis.
Reklama