Šie kambariniai augalai padės pamiršti nemigą ir kitas miego problemas

Šie kambariniai augalai padės pamiršti nemigą ir kitas miego problemas Įdomybės

Šiais laikais nemiga kankina daugelį žmonių. Tačiau yra būdų, kaip savarankiškai išspręsti šią problemą. Galbūt reikia pakeisti gyvenimo būdą, atkreipti dėmesį į tai, ką valgote, ar pasistengti daugiau judėti. Kiekvienam tiks vis kitoks sprendimas. O galbūt jums tereikia namuose auginti tam tikrus augalus. Jei laikysite juos miegamajame, jie padės išspręsti ar bent jau sumažinti daugelį miego problemų.

Levanda

Levanda padeda kovoti su nerimu, depresija ir nemiga. Daugelis žmonių maudydamiesi vonioje naudoja produktus, kurių sudėtyje yra levandų aliejaus. Levandos sumažina streso hormono kortizolio kiekį organizme, todėl puikiai tinka miegamajam papuošti.

Alijošius

Alijošius absorbuoja ore esančias toksiškas chemines medžiagas ir gamina daug deguonies. Be to, augalas padeda tiems, kurie turi nemigos problemų.

Sansevjera

Ši gėlė palengvina kvėpavimą ir stiprina nervų sistemą. Ji ne tik gamina daug deguonies, bet ir absorbuoja ore esantį anglies dioksidą ir valo orą kambaryje. Augalas taip pat malšina galvos skausmą ir subalansuoja kraujospūdį.

Gebenė

Gebenė yra vienas iš lengviausiai namuose auginamų augalų. Ji sugeria ore esančias nuodingas chemines medžiagas ir išskiria deguonį. Be to, gebenės apsaugo nuo pelėsių. Dėl jos kambaryje kvėpuoti yra švariau ir lengviau.

Jazminas

Jazminas ne tik skleidžia malonų kvapą. Jis taip pat teigiamai veikia žmonių sveikatą. Jazminas daugelį metų buvo mėgstamas alternatyviojoje medicinoje. Jis pagerina miego kokybę.

Išsimiegokite saldžiai ir jauskitės žvalus!

Reklama