„Simoron“ norų įvykdymo skaičiuoklė: sužinokite savo sėkmės numerį

„Simoron“ norų įvykdymo skaičiuoklė: sužinokite savo sėkmės numerį Įdomybės
Daugelis žmonių nežino, kad naudojant paprasčiausius ir linksmiausius metodus svajonė gali būti įgyvendinta. Jau seniai žinoma, kad simoronas yra stebuklinga technika norams įgyvendinti. „Simoron“ praktikos ne tik priartins jus prie savo tikslo, bet ir padės gyvenimą padaryti daug džiaugsmingesnį.
„Simoron“ mokyklos mokiniai įsitikinę: kiekvienas iš mūsų esame apdovanoti neįprastais sugebėjimais, kurie gali padėti įgyvendinti norimą. Tam jums reikia nukreipti tik savo jėgas. Redaktoriai siūlo išpuoselėtą svajonę įgyvendinti paprastos skaičiuoklės pagalba, kuri taps magiško pasaulio, kuriame viskas įmanoma, vadovu.
1 taisyklė – noras turėtų būti paprastas ir aiškus. Kadangi nusprendėte įgyvendinti savo svajonę, turite žinoti, ką darote norėdami pritraukti ar nuo ko norite apsisaugoti. Parašyti „noriu daug pinigų“ arba „duok man milijoną“ yra neteisingas požiūris. Sutelkite dėmesį į žodį „aš noriu“, o jūs ilgai norėsite, parašykite „duoti“ ir palaukite, kol pas jus ateis ilga eilė. Norint, kad noras išsipildytų, reikia viską aprašyti. Pavyzdžiui, jūs norite daug pinigų, norėdami pasijusti laimingu žmogumi arba atsikratyti nereikalingų skolų, materialinių sunkumų ir skurdo gyvenime. Noras turėtų skambėti trumpai, susieti su jumis asmeniškai ir išsipildyti. Deja, jūs negalėsite tapti nematomas, bet gauti ilgai lauktą darbą yra gana.
Taisyklė Nr. 2 – viskas simoron stiliaus paprasta ir smagu. Paimkite popieriaus lapą, parašykite sapną ir paverskite jį skaitmeniniu kodu, be jokių klausimų ir abejonių.
3 taisyklė – veiksmų seka. Palikite lapą ant stalo ir ant jo uždėkite skaičiuotuvą (galite naudoti telefoną ar planšetinį kompiuterį). Jūs netgi galite ant jo užklijuoti lipduką su užrašu „Simoronsky calculator“. Kai viskas bus paruošta, pradėkite norą garsiai, garsiai ir aiškiai skaityti. Skaitydami spustelėkite skaičiuoklės mygtukus ir įveskite bet kokius skaičius. Skaitinis kodas, kuris pasirodys pabaigoje, turi būti užrašytas ant popieriaus lapo, esančio užpakalinėje pusėje.
Tada pridėkite skaičių eilutę su savo gimimo datos numeriais. Kai kurie praktikai teigia, kad nebūtina koduoti gimimo datos, tačiau patariame tai padaryti taip, kad noras būtų asmeniškas. Sumuokite visus skaičius. Štai jis – stebuklingas sėkmės kodas.
4 taisyklė – tęsk linksmybes. Kodas turi būti užrašytas ant kojos, piršto: kur atrodo juokingiau, ten užsirašyk. Jei noras susijęs su pinigais – naudokitės žaliu rašikliu, su asmeniniu gyvenimu – raudonu, su atostogomis – geltonu. Kartą per dieną reikia garsiai perskaityti numerį ir prisiminti savo svajonę. Galite atsinešti tai, ko norite, su kitais „Simoron“ ritualais.
5 taisyklė – kodo naudojimas. Galite nustatyti kodavimą laimės, meilės, prizo gavimo, sveikatos, egzaminų išlaikymo, sėkmingo interviu išlaikymo ir pan. Tave gali užkoduoti antsvoris, problemos, blogi įpročiai, tingumas ir net nuo neigiamų nuostatų, trukdančių gyventi.
Ypač patrauklu tai, kad „Simoron“ skaičiuoklę galima naudoti ne tik sau, bet ir artimiesiems (žinoma, su jų sutikimu).
6 taisyklė – dėkingumas. Būtinai padėkokite (humoristiniu būdu) Visatai už atsakymą. Nesigaili gerų žodžių ir džiaugsmingų emocijų. Tada tikrai gausite viską, apie ką svajojate.
Reklama