Šio berniuko nuotraukos ir žodžiai prie motinos karsto sukrėtė interneto skaitytojus!

Šio berniuko nuotraukos ir žodžiai prie motinos karsto sukrėtė interneto skaitytojus! Žmonės

Mažas berniukas užlipo ant kėdės prie mirusios motinos karsto. Kai jis uždavė močiutei klausimą, ji nežinojo, ką jam atsakyti.

Mažo berniuko iš Filipinų, netekusio mamos, nuotrauka dabar dideliu greičiu sklinda po pasaulį.

Ne tik todėl, kad nuotraukoje aiškiai matoma, kad palūžęs mažasis berniukas skaudžiai išgyvena dėl motinos netekties. Bet taip pat ir dėl ​​jo ištartų žodžių, kaip jis reagavo ją pamatęs.

Pasak „Says“, ketverių metų Khayne Kheiano Naelgaso Castro motina Kathrine mirė birželio 25 d., gimdydama kitą vaiką vietos ligoninėje San Chosėje, Mindoro Occidental mieste, Filipinuose.

Vėliau berniuko močiutė Facebook pasidalijo gedinčio anūko nuotrauka.

„Ką reikia atsakyti mažam vaikui, kuris klausia: kodėl mano mama nebemiega šalia manęs?” Tai graudina širdį. Jis net ten pasistatė didelę kėdę ir užlipo šalia karsto, kad paskutinį kartą apkabintų savo motiną“, – po nuotraukomis rašė giminaitė.

Tada, komentuodami po nuotrauka, visi siuntė užuojautas ir geriausius linkėjimus berniukui.

„Nuotraukos išties veria širdį. Didžiausia užuojauta jūsų šeimai“, – rašė vienas iš „Facebook“ tinklo vartotojų.

„Vargšas mažas berniukas! Mano maldos yra kartu su tavimi. Norėčiau, kad galėčiau tave dabar apkabinti ir paguosti“, – rašė kitas vartotojas.

Tai yra labai liūdna istorija. Vargšas vaikas neturėtų matyti, kaip jo motina miršta taip anksti. Nedvejodami pasidalykite šiuo straipsniu, norėdami mažam berniukui ir jo šeimai pareikšti užuojautą ir palinkėti sėkmės ateityje!

Reklama