Šios gudrybės vos per 6 dienas padarys jūsų pilvą plokščią!

Šios gudrybės vos per 6 dienas padarys jūsų pilvą plokščią! Įdomybės

Pilvas yra viena iš labiausiai probleminių sričių. Riebalai, kurie kaupiasi šioje srityje, nėra labai lengva pašalinami, bet viskas įmanoma.


Be to, kad storas pilvas atrodo nepatrauklus, jis taip pat turi neigiamą poveikį sveikatai. Nutukimas gali sukelti daugybę ligų, tokių kaip diabetas ir širdies sutrikimai.


Jei jau seniai svajojote apie liekną pilvą, dabar yra tinkamas laikas paversti savo svajonę realybe.


Galų gale, norint žymiai sumažinti pilvą vos per savaitę, jums nereikia nieko antgamtinio daryti.


Išbandykite šias rekomendacijas ir įsitikinkite, kad plokščias pilvas yra tikras, visiškai pasiekiamas tikslas!


1. Pašalinkite arba labai sumažinkite druskos suvartojimą.


Druska pastebimai prisideda prie kūno patinimo, o labai sūrūs maisto produktai yra visiškai nesveiki ir netgi dažnai kenksmingi. Druską pakeiskite natūraliais prieskoniais ir žolelėmis.


Atminkite, kai kitą kartą norite sūdyti salotas, kad gražus pilvas ir sūrus maistas nesuderinami. Atsisakę druskos, pajusite tikrąjį maisto skonį ir kitaip nebenorėsite.

2. Dieta su mažai angliavandenių


Tai taip pat nėra sunku. Valgykite daugiau baltymų ir daržovių ir mažiau arba bent laikinai pabandykite pašalinti angliavandenius iš mitybos.


Savaitė – ir jūs iš karto pamatysite ir pajusite rezultatą. Štai ką galite valgyti: kiaušiniai, sūris, varškė, riešutai, liesa mėsa, žuvis, daržovės, rudieji ryžiai.


Geriau atsisakyti: bulvės, makaronai, duona. Vos po vienos savaitės su tokia dieta galite pastebėti, kad pilvas sumažėjo.


Netgi nejusite alkio, nes daug baltymų turintys maisto produktai suteiks jums pakankamai energijos visai kasdieninei veiklai.

3. Atsisakykite pieno


Iš pieno produktų jūsų meniu gali būti tik sūris ir varškė. Pieno laktozė gali sukelti virškinimo problemų.


Kad pilvas taptų mažesnis, turite pašalinti visus maisto produktus, kurie yra netinkami virškinimo sistemai.

4. Tik tinkami vaisiai.


Galite valgyti citrusinius vaisius ir uogas, kartais obuolius. Norint atsikratyti pilvo, svarbu iš maisto pašalinti visus angliavandenių, fruktozę, kuri taip pat yra daugelyje vaisių.


Taigi laikinai pamirškite bananus ir kriaušes. Apelsinai, greipfrutai, kiviai – puiki alternatyva!

5. Atsisakykite aštraus maisto


Aštrus maistas prisideda prie skrandžio sulčių sekrecijos. Kitaip tariant, stimuliuoja apetitą.


Taigi pamirškite aštrus prieskonius, dietos metu tai nėra būtina.

6. Ir jokių konservantų


Alkoholis, cukrus, perdirbti maisto produktai su įvairiais cheminiais priedais – pašalinkite visus šiuos kenksmingus produktus.


Konservantai turi vadinamųjų trans-riebalų, kurie nedelsiant nugula ant pilvo ir šonų. Alkoholis yra labai kaloringas produktas ir kaip aštrus maistas, yra apetito stimuliatorius.


Su cukrumi viskas akivaizdu, galite jį pakeisti nedideliu medaus kiekiu. Jei laikysitės šių principų tik savaitę, rezultatas nebus ilgalaikis.


Dėl gražaus plokščio pilvo, turėtumėte apsiriboti tokiu maistu. Be to, maistas be druskos, pipirų ir konservantų yra labai naudingas sveikatai.


Jei įtrauksite ir fizinę veiklą, rezultatas bus tikrai puikus. Patikėkite savimi ir labai greitai galėsite grožėtis savo tobulu pilvu. Jums tereikia pabandyti!

Reklama