Šios seserys buvo vadinamos gražiausiomis dvynėmis pasaulyje. Kaip jos atrodo dabar?

Šios seserys buvo vadinamos gražiausiomis dvynėmis pasaulyje. Kaip jos atrodo dabar? Žmonės

Ava Marie ir Leah Rose Clements nuo pat gimimo buvo vadinamos gražiausiomis pasaulio dvynėmis. Dabar, praėjus 10 metų, jos yra pasirašiusios sutartis su keliomis mados agentūromis ir džiaugiasi milijonu sekėjų „Instagram“ paskyroje.

Jau šešių mėnesių amžiaus seserys dvynės Leah Rose ir Ava Marie iš Kalifornijos turėjo galimybę tapti modeliais.

Jų mama Jaqi taip pat turėjo 2 metų sūnų. Moteris tuo metu pareiškė, kad jai viską reikia labai gerai apgalvoti, tad modelių agentūros pasiūlymą atmetė.

Kai 2017 m. liepos 7 d. mergaitėms sukako septyneri, Jaqi palaikė tai geru ženklu ir pasidalino dukrų nuotrauka „Instagram“ paskyroje.

„Be to, kad tikiu įvairiais ženklais ir žinau, kad 7 yra laimingas skaičius, pajutau, kad šie metai turi būti mergaitėms kupini nepamirštamų įspūdžių”, pasakojo Jaqi „The Sun” atstovams.

dvynėmis

Taip ir nutiko. Dvynės žvaigždėmis tapo beveik per naktį. Kelios modelių agentūros vėl susisiekė su šeima, kad pasirašytų sutartis su merginomis.

Sesėms visada patiko būti dėmesio centre ir jos domėjosi mados pasauliu, norėjo pamatyti, kas tai yra. Taigi, šį kartą mama nusprendė pasirašyti sutartis.

Jų grožiui niekas negali atsispirti

Jaqi taip pat sukūrė „Instagram“ paskyrą mergaitėms. Vos per kelis mėnesius merginų sekėjų skaičius išaugo nuo 15 000 iki 150 000 sekėjų. Visame pasaulyje žmonės žavėjosi dvynukių grožiu. Kai kurie jas laiko pačiomis gražiausiomis dvynėmis pasaulyje.

dvynėmis

Dabar dvynės „Instagram“ paskyroje turi maždaug 1,8 milijono sekėjų. Jos dirbo modeliais keliose didžiosiose mados agentūrose.

Mergaitėms būti modeliais padeda visa šeima. Ir Jaqi, ir mergaičių tėtis paliko savo darbus, kad galėtų keliauti po pasaulį su savo vaikais.

dvynėmis

Visi žmonės savaip gražūs. Juk didžiausias grožis slypi mūsų viduje. Aišku, dvynės yra išskirtinio grožio, tuo negalima abejoti.

Reklama