Šis regėjimo testas padės nustatyti jūsų tikrąjį psichologinį amžių.

Šis regėjimo testas padės nustatyti jūsų tikrąjį psichologinį amžių. Įdomybės

Be abejo, savo gyvenime sutikai žmonių, kurių amžius visiškai neatitiko jų mentaliteto. Kartais sutinkame iš pažiūros suaugusį žmogų, kuris elgiasi kaip vaikas, o kartais, priešingai, sutinkame jauną vyrą, kuris duoda mums patarimų, pranokstančių net suaugusiųjų išmintį.

Ne visada lengva nustatyti psichologinį (vidinį) žmogaus amžių. Tam turi įtakos ir lemia keli veiksniai.

Be to, tai labai nepastovus vienetas, kuris gali pasikeisti kelis kartus per mūsų gyvenimą. Galų gale viskas priklauso nuo mūsų įgytos patirties, gyvenimo būdo, mus supančių žmonių ir tų įvykių, kurie gali stipriai paveikti mūsų psichiką.

Taigi leiskimės į šiandienos testą, kuris padės nustatyti jūsų psichologinį amžių.

Kiek liūtų matėte šiame vaizde?
Kiek liūtų matėte šiame vaizde?

 

Čia yra vaizdas, kuriame galite pamatyti keletą liūtų. Jūsų užduotis yra atidžiai žiūrėti į vaizdą 10–15 sekundžių ir atsakyti į paprastą klausimą: kiek liūtų matėte paveikslėlyje?

Tada žemiau pateiktame sąraše raskite matytų liūtų skaičių ir perskaitykite, koks yra jūsų tikrasis psichologinis amžius.

Jei pamatėte:

Nuo 1 iki 4 liūtų

Jūs vis dar esate jaunas ir laisvas savo širdyje. Jūsų psichologinis amžius yra nuo 25 iki 30 metų. Jūs visada teigiamai vertinate įvykius aplink save ir žinote, kaip rasti nestandartinius, tačiau veiksmingus sprendimus.

Toks psichologinis amžius jums bus palaima senatvėje, kurią atsisakysite priimti. Dėl to jūs visada būsite kupini energijos ir gyvybingumo.

Nuo 4 iki 6 liūtų

Jūsų psichologinis amžius yra nuo 30 iki 40 metų. Esate labai šiltas ir mylintis žmogus, kuriam reikia ramaus ir subalansuoto gyvenimo būdo. Jūs vertinate santykius šeimoje, darbą, draugus.

Jūs esate ramus, subalansuotas ir darnus savo kūnui ir sielai. Šis amžius laikomas gražiausiu, nes būtent tuo metu žmogus yra neįprastai laimingas ir patenkintas viskuo, kas vyksta aplinkui.

Nuo 6 iki 10 liūtų

Jūsų psichologinis amžius viršija 40 metų. Tave gali apibūdinti kaip išmintingą žmogų. Viskas, ką mėgstate, tvarka, komfortas ir viskas, ką darote, turėtų būti aiškiai suplanuoti. Jūs nesate įpratę laukti ir mėgstate punktualumą.

Laiko švaistymas pramogoms jūsų nebetraukia, jums patinka leisti laiką naudingai. Jūs taip pat manote, kad reikia ilsėtis aktyviai ir pelningai. Tik šiuo atveju jūs galite būti labai produktyvus ir pasisekti viskuo.

10–12 liūtų

Jūsų psichologinis amžius yra mažiau nei 25 metai. Šis faktas suteikia jums nuoširdumo ir draugiškumo. Jūsų minčių srautas yra beveik nepagaunamas. Kita vertus, esate labai pažeidžiamas, o įsimylėjęs krenk galvą.

Tačiau net jei kas nors jus įskaudina, jūs labai greitai nutolstate. Jūs pakratote save ir einate toliau, nes žinote, kad kiekviena situacija, gera ar bloga, formuoja jūsų gyvenimo patirtį ir asmenybę.

Reklama