Šis vyras svėrė 300 kilogramų ir buvo toks sunkus, jog nebe galėjo iš namų išeiti. Pažiūrėkite kaip jis atrodo šiandien

Žmonės

Istorijos herojus Ronnie buvo praradęs ne tik gyvenimo džiaugsmą, bet ir bet kokią energiją tęsti savo egzistenciją. Niekas jo nedžiugino. Jis buvo visiškai demotyvuotas ir manė, kad visada toks išliks.

Jis svėrė virš 300 kilogramų, buvo toks sunkus ir neprisižiūrėjęs, kad negalėjo išeiti iš namų. Ten jis tik valgė ir gėrė. Ir, žinoma, kad gyveno nesveiką gyvenimo būdą. Jis nedirbo. Gydytojai vienu metu vienbalsiai pareiškė, kad jis net nesulauks 35-ojo gimtadienio.

Ronnie tikrai nematė savo ateities. Jis svėrė per 300 kilogramų. Jis jautėsi siaubingai. Jis buvo priklausomas nuo nesveiko maisto ir saldžių gėrimų. Jis neturėjo darbo ir motyvacijos veikti.

Jis buvo tikras, kad jam liko mažai laiko. Tai patvirtino ir gydytojai. Medikai beveik vienbalsiai tvirtino, kad vyras neišgyvens iki 35-ojo gimtadienio. Bet po apsilankymo pas gydytojus, kažkas pasikeitė jo viduje ir vyras nusprendė, kad jau „pakaks“.

Jis nenorėjo taip prarasti savo gyvybės. Jaunuolis pareiškė, kad savo gyvybės neatiduos taip paprastai. Draugo padedamas susitvarkė su savimi ir pradėjo kovoti su nutukimu. Jo būklė iš pradžių buvo tikrai tragiška.

Tiesa ta, kad Ronnie net negalėjo išeiti iš namų, kad galėtų mankštintis lauke ar sporto salėje. Todėl jis emesi veiksmo savo namuose, pradėjo naudotis pačiais paprasčiausiais treniruokliais.

Kai Ronnie pradėjo mesti svorį, jis paįvairino savo treniruotes. Po kelių mėnesių jau buvo matomi pirmieji rezultatai. Savo ruožtu, po 2 metų alinančio darbo, pastangų ir aukų jaunuolis atrodė kaip visiškai kitas žmogus.

Dabar jis ne tik pats atlieka labai sudėtingus pratimus ir yra puikios formos, bet ir atgavo tikrąją ramybę ir vis daugiau šypsosi. Jo gyvenime atsirado net moteris.

Iš viso vyras numetė 200 kilogramų. Tuo tarpu jam taip pat buvo atlikta sudėtinga odos pertekliaus pašalinimo operacija. Ji truko 15 valandų. Specialistai jam nupjovė net 15 kilogramų nereikalingų audinių, taip paversdami vyro kūną dar gražesniu ir patrauklesniu.

Numetęs visą nereikalingą svorį vyras pasikeitė kardinaliai. Jo sveikata ir savijauta pagerėjo, jis gali nevaržomai judėti ir daryti visas veiklas, apie kurias jau buvo pamiršęs. Įkvepianti ir motyvuojanti metamorfozė. Ronnie yra pavyzdys, kad turint daug noro viskas įmanoma.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!