Skubios pagalbos numeriu paskambino keturių metų mergaitė: „Mama sėdi užsimerkusi ant sofos“

Žmonės

„Ji tik sėdi ant sofos ir nejuda.“ Tai yra 4 metų Suzie McCash, kuri ėmėsi ryžtingų veiksmų, kai nesulaukė atsakymo iš savo mamos, žodžiai.

Tai istorija apie mažą mergaitę, kuri pati paskambino pagalbos numeriu ir visoje Anglijoje pateko į pirmuosius laikraščių puslapius. Nepaisant savo mažo amžiaus, mergaitė žinojo, ką daryti, kai jos mama atrodė be gyvybės ženklų.

Alerginė reakcija
Suzie McCash negalėjo žinoti, kad jos motina Rowena McCash patyrė sunkią alerginę reakciją. Tačiau ji suprato, kad kažkas negerai, kai mama jai neatsakė ir sėdėjo užsimerkusi ant sofos.

Vėliau sveikatos apsaugos darbuotojai pareiškė, kad 4-metė išgelbėjo savo motinos gyvybę. Rowena negalėjo kvėpuoti, kai į šeimos namus atvyko greitoji pagalba.

4-metės skambučio garso įrašas buvo paviešintas, jame girdėti, kad mama pokalbio metu sugeba pasakyti kelis žodžius. Ji spėja ištarti žodį „alergija“ prieš prarasdama sąmonę.

Saugumo centras pokalbio metu Suzie davė keletą klausimų, į kuriuos 4-metė puikiai atsakė, nors ji nebuvo tikra, ar sugebės atidaryti duris. Mamos gyvybė buvo išgelbėta, ir už tai ji gali padėkoti savo gudriai 4-metei! Ši istorija rodo, kad niekada ne per anksti mokyti vaikus, ką daryti, jei jie negali pažadinti mamos ar tėčio. Visą pokalbį galite išgirsti žemiau, ir nedvejodami paspauskite dalijimosi mygtuką, kad jį išplatintumėte kitiems mažų vaikų tėvams.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt