Šluota namuose: pritraukiame pinigų ir sėkmės pagal ženklus

Šluota namuose: pritraukiame pinigų ir sėkmės pagal ženklus Įdomybės
Mūsų protėviai didelį dėmesį skyrė namų šluotai. Jie tikėjo, kad su jo pagalba galima „nušluoti“ sėkmę, dumblą ir problemas, iššluoti ligas.
Norint, kad klestėjimas įsitvirtintų jūsų namuose, turite išmokti keletą taisyklingo šluotos naudojimo taisyklių, rašykite BELNOVOSTI. Bet kokiu atveju protėviai visuotinai mokėjo privilioti gerovę į namus ir drąsių bėdų.
Pasirodo, kad šluota yra ne tik namų apyvokos daiktas, bet ir galingas laimės pritraukimo įrankis. Senovėje žmonės eidavo į turtingo žmogaus kiemą, kad ten „šluotų“ sau šiek tiek sėkmės.
Ten jie sušlavė šiukšles į savo samtelį šalia turtingo vyro choro, o tada visą turinį atvežė į savo namus ir supylė į kibirą. Buvo tikima, kad namuose turėtų nakvoti „kažkieno“ šiukšlės.
Ženklai apie šluotą byloja, kad teisingai jį naudodami galite „nušluoti“ sau dalį laimės.

 

Kaip išsirinkti šluotą?

Seni žmonės yra tikri, kad rudakojo gyvenamoji vieta yra šluota. Būtent ten gyvena malonus savininkas, atsakingas už namo gerovę. Žmonės bandė tinkamai laikyti šį daiktą ir apsaugoti jį nuo pažeidimų.
Norėdami įtikti rudakiai, turite pasirinkti storą ir sodrią šluotą. Priešingu atveju, jei namo savininkas supyks, bus sunku išvengti bėdų.
1. Šluotos vieta buvo pasirinkta kambario kampe. Be to, jie padėjo jį nuleidę rankeną. Šis veiksmas padėjo ne tik apsaugoti namą nuo išorinio negatyvo, bet ir pritraukti turtus.
2. Siekiant apsaugoti kūdikį nuo piktų jėgų, po lova buvo padėta šluota.
3. Neįmanoma išrinkti kieno nors kito šluotos namų reikmėms. Geriau nusipirkite patys ir atsineškite į ūkį. Taip pat aplenkite kažkieno mestą šluotą.

Ką daryti su šluota mažėjančiam mėnuliui?

Mėnulio nuosmukis yra puikus laikas iššluoti jūsų problemas. Norėdami tai padaryti, turite šluoti visus namo kambarius mažėjančiame mėnulyje ir šluoti šiukšles iš kampų. Dabar supakuokite visą turinį į maišą ir meskite ten valymo daiktus.
Šiukšles reikia nedelsiant pašalinti iš namų. Jei nusipirksite šluotą augančiam mėnuliui ir pateiksite savo norą, tada jis tikrai greitai išsipildys.

Tinkamo valymo šluota taisyklės

1. Negalima išvalyti namo vienu ir antru šluota. Jis turėtų būti vienintelis namų ūkyje, kitaip jūs negalite išvengti materialinių problemų.
2. Neįmanoma sušluoti šluota, kai tik artimas žmogus palieka slenkstį ar išsiruošia į kelią. Taigi galite „uždaryti“ jam kelią arba atbaidyti sėkmę nuo jo gyvenimo.
3. Jei jūsų teritorijoje lankėsi jums nemalonus asmuo, tuomet galite šluota iššluoti kambarį, į kurį jis įėjo. Savo veiksmais galite apginti neigiamą asmenį iš savo namų.
4. Niekas nepažįstamasis neturėtų naudoti jūsų šluotos. Jų „geri“ ketinimai gali atstumti jūsų sėkmę.
5. Kad nieko nenuvalytumėte iš namų, neturėtumėte išmesti visų šiukšlių per slenkstį. Visi nešvarumai kambaryje ar lauke taip pat turi būti nušluoti ir išmesti.
6. Valymą geriausia atlikti šviesiu paros metu. Naktį ar vėlai vakare galite kreiptis į save.
7. Griežtai draudžiama šluoti žmogų šluota. Savo veiksmais jūs sąmoningai pasmerkiate žmogų vienatvei.
8. Norėdami apsaugoti jaunavedžius nuo išsiskyrimo nelaimės, prieš juos galima pastatyti kelią. Šis gestas jiems taps patikima apsauga.

 

Kaip pritraukti pinigų šluota?

Šluota namuose yra įskaityta iš tikrųjų stebuklingų savybių. Jis netgi gali pritraukti finansinę sėkmę. Tačiau ši sąlyga veikia tik tuo atveju, jei įrankis yra tobulos tvarkos.
Nusidėvėjęs ir aptrupėjęs namų apyvokos daiktas niekada neprisvilios gerovės į jūsų gyvenimą. Todėl naudotą šluotą reikia išmesti iš namų, kitaip visa neigiama energija užims visą erdvę.
Jei ketinate šluoti grindis pasirinktą savaitės dieną, pažiūrėkite, ar galite tai padaryti, ar geriau šluotą atidėkite į šalį iki kitos dienos.
Pirmadienis yra blogas laikas šluoti ir valyti. Taigi galite „iššluoti“ visas sukauptas santaupas.
Antradienį geriausia atlikti prieš pietus. Ženklas rodo, kad netrukus galite rasti prarastas lėšas.
Trečiadienis – palankus geras valymas ir tai, kad sėkmė aplenks tave darbe. Ypač tiems, kurie užsiėmę verslu, reikia šluoti šią dieną.
Ketvirtadienis yra kovos su skurdu laikas. Paimkite šluotą į rankas ir iššluokite visą pinigų trūkumą. Tik nepamirškite šiai progai atidaryti lango.
Penktadienis – niekada nepradėk nieko keršyti, nes yra rizika prarasti pinigus.
Šeštadienis – yra galimybė „pašaukti“ papildomas pajamas į savo gyvenimą. Tai tinkamas metas namų valymui.
Sekmadienis yra ramybės ir atsipalaidavimo diena, todėl net negalvokite apie valymą.
Labai svarbi taisyklė: visos geros mintys turėtų būti nuolat galvoje atliekant namų darbus. Priešingu atveju nei savaitės diena, nei gera šluota nepadės atsikratyti aktualių problemų.
Reklama