Spręs, kiek žmonių gali būti viename automobilyje

Spręs, kiek žmonių gali būti viename automobilyje Žmonės

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad praėjęs savaitgalis, kai policija kontroliavo žmonių judėjimą tarp savivaldybių, parodė, kad reikia spręsti klausimus, susijusius su tuo, kiek žmonių gali būti automobilyje tuo pačiu metu, taip pat galimi pokyčiai, susiję su žiedinėmis savivaldybėmis.

„Pirmiausia klausimas, susijęs su žmonių skaičiumi automobiliuose. Šiandien suformulavome siūlymą Vyriausybei, kad automobilyje turėtų būti ne daugiau kaip du žmonės arba vieno šeimos ūkio nariai“, – spaudos Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžio sakė A. Bilotaitė.

„Kitas siūlymas susijęs su problemomis, kurios iškilo žiedinėse savivaldybėse. Matant tuos iššūkius žmonių, gyvenančių rajonų savivaldybėse ir vystančių į darbus miesto savivaldybėse, teikiame siūlymą koreguoti šitą tvarką, kad ateityje tai nebekeltų tokių iššūkių, kurie buvo šį savaitgalį“, – pridūrė ministrė.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas anksčiau pirmadienį sakė, kad savaitgalį pareigūnai į savivaldybes neįleido apie 12 tūkst. žmonių.

ELTA primena, kad Lietuvoje įvestas sugriežtintas judėjimo ribojimas tarp savivaldybių.

Blokavimo postai prie įvažiavimų į miestus steigiami nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val., nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val. ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Reklama