Spustelėję šiuos 3 taškus jūs atsikratysite galvos skausmo, nemigos ir pilvo skausmo! Viskas yra daug paprasčiau, nei jūs manote!

Spustelėję šiuos 3 taškus jūs atsikratysite galvos skausmo, nemigos ir pilvo skausmo! Viskas yra daug paprasčiau, nei jūs manote! Receptai

Jei jus kankina galvos skausmai ir nemiga, rekomenduojame naudoti akupresūros (akupresūros) metodiką, kuri veiksmingai pašalina įvairių rūšių skausmą ir kitas nemalonias apraiškas.

Kaip ir akupunktūra, akupresūra yra senovės technika, pašalinanti vaistų vartojimą gydymui.

Akupresūra apima ligų gydymą ir prevenciją spaudžiant tam tikrus kūno taškus. Oficialioji medicina mano, kad akupresūra yra refleksologijos forma.

Jei šiek tiek mankštinatės, šį terapijos metodą galima sėkmingai praktikuoti namuose, be specialisto pagalbos.

Trys taškai, padėsiantys atsikratyti problemų!

Ne. 1. Mianos taškas

Tai yra vienas efektyviausių akupresūros taškų. Veikdami šiuo klausimu galite išspręsti nemigos problemą. An-mian taškas yra už ausies lanko, ant išgaubto kaulo, vadinamo „mastoidiniu procesu“. Pradėkite nuo šio taško, nuleiskite pirštą keliais centimetrais, kol pajusite mažą įdubimą po pirštu, tada atsargiai judinkite pirštą atgal, kol paliesite kaukolės pagrindą – tai yra An-Mian taško pagrindas … Taškas yra beveik ausys, kaip matyti paveikslėlyje.

Šie taškai yra simetriškai iš abiejų kaukolės pusių. Abiejų taškų stimuliavimas kartu su rodykle ar nykščiais, apibūdinant mažus apskritimus. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pakartokite sukamaisiais judesiais apie 20 kartų.

Nr. 2. Šeštasis Nei-Guano taškas (perikardas)

Be to, šio punkto masažas palengvins nuovargį, šeštasis perikardo taškas pašalins pykinimą, nevirškinimą, judesio ligą, galvos skausmus, riešo kanalo sindromą ir net žagsulį!

Norėdami rasti šį nervų centrą, pasukite delną link savęs, tada kita ranka raskite mėsingą sritį tarp sausgyslių, esančių maždaug keturiais pirštais žemiau riešo.

Suradę šį tašką, paspauskite jį ir keletą sekundžių masažuokite nykščiu. Kartokite šį masažą iki 5 kartų.

Nr. 3. Inkstų dienovidinio taškas (k1)

Stimuliuodami pirmąjį inkstų tašką 20-30 sekundžių, prieš miegą atsikratysite nemigos, kurią išprovokuoja nerimas ir nerimas, depresija ar stresas. Kartokite masažą 3 kartus.

Norėdami teisingai nustatyti šį tašką, uždėkite nykščio galiuką ant snukio. Tiksli šio nervo centro padėtis yra tarp antrojo ir trečiojo metatarsalinių kaulų, maždaug trečdaliu atstumo nuo kojos piršto iki kulno galo.

 

Reklama