Štai kaip reikia rengtis 70-ies metų: stilingi pensininkės iš Vokietijos deriniai

Žmonės

Šiuolaikinės 70+ moters gyvenimas tolimas nuo nėrimo vąšeliu supamajame krėsle. Vyresniosios kartos atstovės irgi stengiasi atitikti mados vėjus. Pensininkė-tinklaraštininkė Helga Lux iš Vokietijos savo pavyzdžiu įrodo, kad bet kokiame amžiuje galima atrodyti stilingai ir elegantiškai!

Pasteliniai atspalviai

Jų universalumas yra tame, kad jie idealiai kombinuojami vienas su kitu. Pastelinė spalvų gama lengvai įsiterpia į kasdienį įvaizdį, tinkamai atrodo darbo aplinkoje. Teikite pirmenybę kokybiškam trikotažui.

Ryškios spalvos

Neverta vengti ir ryškių spalvų. Kad pagyvintume pavasarinį garderobą, stilistai rekomenduoja rinktis grynus tonus, tiks saulės geltonumo, dangiška žydra ir koralinė.

Svarbiausia – nežaisti neoninėmis spalvomis, jos, kaip ir iššaukiantys ryškūs raštai, netinka pagyvenusios moters įvaizdžiui.

Švarkai

Tikra burtų lazdelė bet kokio amžiaus damai. Šis garderobo objektas puikiai atrodo su džinsais, trikotažinėmis kelnėmis. Po švarku galima apsirengti marškinėlius, puošnią palaidinę ar megztinį. Tvido švarkai garsėja savo šildančiomis savybėmis ir pilnai atitinka 2021 metų mados tendencijas.

Maža juoda suknelė

70+ moterims geriau teikti pirmenybę tiesaus kirpimo modeliams, tiesios aiškios linijos gerai maskuoja trūkumus ir pabrėžia moteriško silueto privalumus. Juoda spalva lieknina.

Šiuolaikinė avalynė

Kaip atrodyti stilingai? Tiesiog nešiokite drabužius, kurie jums patinka ir negalvokite, kad jie ne jūsų amžiui. Patogūs kedai ar sportbačiai aiškiai nesiruošia palikti mados pjedestalo ateinančiame sezone. Jie puikiai dera su džinsais, įvairaus fasono ir ilgio sijonais bei suknelėmis, dalykiniais kostiumais.

Oda

Daugelis moterų, kurioms virš 70, spėjo nusipirkti odines kelnes. Pensinio amžiaus damoms tikrai patiks madingas tandemas „švarkas+ palaidinė ar laisvi marškinėliai + odinė apačia.

Kostiumai

Kelnių kostiumai dažnai asocijuojasi su griežtu dalykiniu garderobu, o veltui. Geltonos ar švelniai rausvos spalvos modelis padarys įvaizdį švelnesniu ir moteriškesniu, ryški spalva pašalins nuobodulį iš kasdienio ansamblio.

Gyvatės raštas

Raštas harmoningai dera su paprasto ir aiškaus kirpimo drabužiais. Klasikinis švarkas, trikotažinis viršus ir gyvatės rašto kelnės leis sukurti lakonišką ir neutralų pavasarinį derinį.

Svarbiausia rinktis kokį nors vieną raštuotą drabužį – apačią arba viršų. Galima pridėti avalynę kaip vienintelį akcentą.

Baltos kelnės

Balta spalva puikiai dera su visais baziniais moteriško garderobo daiktais. Tai gali būti praktiškas švarkas, džemperis ar laisvo kirpimo palaidinė. Avalynę renkamės orientuojantis į sezoną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt