Štai kaip veidrodis miegamajame kasdien veikia jūsų savijautą

Įdomybės

Veidrodis yra būtinas namų įtaisas, kuris pastaraisiais metais atlieka dekoratyvinę funkciją. Jį pritaikius galima ne tik išsirinkti tai, kas gražiausia, bet ir padidinti patalpas bei suteikti joms charakterio. Sužinokite, kodėl veidrodis miegamajame yra blogas sprendimas.

Šis dizaino elementas leidžia mums kontroliuoti savo išvaizdą, ir juo dažniausiai naudojasi moterys. Tačiau jo patalpinimas miegamajame nėra vienas geriausių sprendimų, net jei jis dera prie interjero.

Dėl ko miegamajame naudojamas veidrodis?

Labai įprasta jį pamatyti spintos išorėje, tačiau apie veidrodžius yra daug prietarų. Nerekomenduojama jo kabinti priešais lovą, nes jis laikomas portalu į kitą dimensiją. Miego metu astraliai keliaujanti siela gali susidurti su veidrodžiu ir persikelti į kitą erdvę ar net mirti. Be to, šis daiktas gali iš namų išsiurbti teigiamą energiją, sukelti ginčus ar išdavystes, o miegamajame – košmarus. Dažnai projektavimo etape pamirštame apie veidrodžių stebuklingą galią iškviesti nežemiškas būtybes. Ankstesniais laikais, mirus šeimos nariui, ant veidrodžių buvo kabinami audeklai, kad jo siela nepasiklystų atspindyje. Verta paminėti, kad slavų tautos veidrodžius tapatino su portalu į žmonėms priešišką dvasių pasaulį, todėl veidrodžiai yra burtų dalis.

Co powoduje lustro w sypialni? fot. freepik

Fengšui ir psichologija prieš veidrodį miegamajame

  • Pagal fengšui principus veidrodis miegamajame gali atnešti nesėkmę, ir tai tikėtina, jei jame atsispindi abu lovos kampai. Verta paminėti, kad senovinis miegamojo kambario įrengimo metodas teigia, jog miego metu veidrodžiai trikdo gyvybinę energiją, vadinamą Či, kuri kitą dieną atsispindi mumyse. Todėl neigiama veidrodžio energija veikia žmogų, nes neranda kitos išeities.
  • Psichologiniu požiūriu manoma, kad veidrodis priešais lovą gali lemti sutuoktinio neištikimybę ir blogus santykius santuokoje bei šeimoje. Veidrodis verčia mus jaustis nuolat stebimais ir kontroliuojamais, net ir naktį. Dažnai pabudę galime neatpažinti savęs savo atspindyje, o tai gali sukelti stiprią baimę. Štai kodėl miegamajame neverta kabinti veidrodžių, nes jie gali nekaltai sutrikdyti miegą ir gerą savijautą.

Feng Shui i psychologia a lustro w sypialni, fot. freepik

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!